Neler Yeni

Format atacağım OEM keyim var ürün anahtarı sorar mı?

ProCoup

80+ Bronze
Bilgisayarı formatlicam Oem key var windows 10 pro format sırasında ürün anahtarı sorarmı sorarsa aynısını bidaha mı gircem?

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Eğer keyi aktifleştirdiyseniz gerek yok. OEM keyler anakarta gömülüyor. Format atsanız da girdiğiniz ürün anahtarı kendiliğinden aktif oluyor.

ProCoup

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer keyi aktifleştirdiyseniz gerek yok. OEM keyler anakarta gömülüyor. Format atsanız da girdiğiniz ürün anahtarı kendiliğinden aktif oluyor.
16813044827153950500139101137047.jpg

Sordu ne yapacağım

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.

onuridvan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Onur Rıdvan Kaya
Sonuç ne oldu floswmowmeosms
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bi de oem almak güvenli mi trendyolda falan satılanlardan

Mr.White

80+ Bronze
Oem olduğuna eminsen ürün anahtarım yok de geç zaten otomatik aktifleşecek ayarlarda görürsün.

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Sana şunu söyleyeyim bir de. Elindeki key Retail key de olabilir. Retail keyler anakarta gömülmüyor, ama tek bir cihazda kullanılabiliyor. Bu durumda keyi yeniden sormuş olabilir.
Amma velakin, OEM key diye MAK key sattılarsa sana o zaman geçmiş olsun derim. MAK keyler bir süre sonra inaktif oluyor, elinde patlıyor. Dene, sonucunu bize söyle. :))

Benim tavsiyem buradan alman. Windows, Office, Kaspersky vs. keylerimi ben hep buradan alıyorum hiç sorun olmadı. :)

Link

ProCoup

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sana şunu söyleyeyim bir de. Elindeki key Retail key de olabilir. Retail keyler anakarta gömülmüyor, ama tek bir cihazda kullanılabiliyor. Bu durumda keyi yeniden sormuş olabilir.
Amma velakin, OEM key diye MAK key sattılarsa sana o zaman geçmiş olsun derim. MAK keyler bir süre sonra inaktif oluyor, elinde patlıyor. Dene, sonucunu bize söyle. :))

Benim tavsiyem buradan alman. Windows, Office, Kaspersky vs. keylerimi ben hep buradan alıyorum hiç sorun olmadı. :)

Link
16813051180204941467468854305947.jpg

Oem yazıyor ama

Deniyorum şimdi

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Alıntıyı görüntüle
Oem yazıyor ama

Deniyorum şimdi
Dostum, anladığım kadarıyla lisanslamışsın ama emin olmak için fareyle bu bilgisayara gelip, sağ tıklayıp, özelliklere tıklayıp, en aşağıda Windows durumu olacak. Oraya bakıp ne yazdığını bize söyler misin? Ürün Etkinleştirildi yazıyorsa sorun yok,

ProCoup

80+ Bronze
Dostum, anladığım kadarıyla lisanslamışsın ama emin olmak için fareyle bu bilgisayara gelip, sağ tıklayıp, özelliklere tıklayıp, en aşağıda Windows durumu olacak. Oraya bakıp ne yazdığını bize söyler misin? Ürün Etkinleştirildi yazıyorsa sorun yok,
Yazıyor

Top Bottom