Neler Yeni

Format atmak istemiyorum lütfen yardım

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
PichHasso
Arkadaşlar bilgisayara yüklediğim programlar açılmıyor. Video editi yapıcaz arkadaşla adobe premium pro (crakli) yükledim açılmadı belki craklidir diye açmaz dedim. Ücretsiz program olan davinci resolve programını yükledim o da açılmıyor. Mouse imleci yükleniyor da kalıyor açılmıyor PC resetledim c diskinden silip D diskine yükledim görev yöneticisinden takip ettim oraya ismi geliyor sonra hemen gidiyor bunun sebebi nedir lütfen yardımcı olun sırf bunun için de format atmak istemiyorum. İki programı da açmıyor ama steam olsun opera olsun veya belgeler klasörünü falan açıyor.
107780-5f1c4aae7cd8ac450f70126902f5004a.jpg
imleç böyle oluyor sonra açılmıyor

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,704
İsim
.
Arkadaşlar bilgisayara yüklediğim programlar açılmıyor. Video editi yapıcaz arkadaşla adobe premium pro (crakli) yükledim açılmadı belki craklidir diye açmaz dedim. Ücretsiz program olan davinci resolve programını yükledim o da açılmıyor. Mouse imleci yükleniyor da kalıyor açılmıyor PC resetledim c diskinden silip D diskine yükledim görev yöneticisinden takip ettim oraya ismi geliyor sonra hemen gidiyor bunun sebebi nedir lütfen yardımcı olun sırf bunun için de format atmak istemiyorum. İki programı da açmıyor ama steam olsun opera olsun veya belgeler klasörünü falan açıyor.
107780-5f1c4aae7cd8ac450f70126902f5004a.jpg
imleç böyle oluyor sonra açılmıyor
crack programlar sıkıntılı hele edit programları extra sıkıntı virüs yemiştir

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
PichHasso
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
crack programlar sıkıntılı hele edit programları extra sıkıntı virüs yemiştir
Virüs kontrolü yaptım herhangi bir virüs yoktu %100 de olmasa güvendiğim bi site ve linkten yükledim hatta daha önce de yükleyip kullanmıştım

Top Bottom