Neler Yeni

Çözüldü✓ FORMAT SONRASI DRİVERLER YOK

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ataberk ülük
Instagram
Ataberktklr
Selamlar dün gece temiz kurulum için format attım lakin sistemde internet ve wifi hiç bişey çalışmıyor geldim bi internet cafeye flasha bütün anakart driverlarını attım anakartın sitesinden sonrasında ne gibi bir yol izliycem??

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Format attıktan sonra windows updateden sistemi güncellesen zaten wifi i, bluetooth, ses kartı driverleri hepsi yüklenecekti hocam.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,300
İsim
Emir
büyük ihtimalle windows kurarken wifiyi kapalı kurdunuz.Benim de başıma gelmişti.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,586
İsim
Emre Zengin
Selamlar dün gece temiz kurulum için format attım lakin sistemde internet ve wifi hiç bişey çalışmıyor geldim bi internet cafeye flasha bütün anakart driverlarını attım anakartın sitesinden sonrasında ne gibi bir yol izliycem??
WIFI sürücüsünü kurman yeterli. Sonra internet şifreni girip bağla. Ondan sonra da Windows Update'e girip güncelleştirmeleri denetle. Hepsini yaptıktan sonra dahili ekran kartı sürücünü ve harici ekran kartı sürücünü sitelerinden indirip güncelle.

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
An10im1i
Aygıt yöneticisinde donanımı soru işareti olana gir güncelle de sürücü yolunu belirt çoğunu yükler usbden.(sürücüler doğruysa)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,618
Üyeler
154,088
Son üye
FrounziEren
Top Bottom