Neler Yeni

Formata götürürken ekran kartını götüreyim mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Deniz Aşurecioğlu
Bilgisiyarı formata götüreceğim de ekran kartını götürmesem olur mu yolda bi zarar görmesinden korkuyorum da. Ekran kartsız atıp kontrol edebilir mi?

osmn40

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Osman Can Çakmak
Bence kendin atabilirsin düşünüldüğü gibi zor bir şey değil.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Kendin yapabilirsin bence yıl olmuş 2021.
Kolay bir işlem zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Deniz Aşurecioğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar kendim yapabileceğimi ben de biliyorum evde virüssüz USB yok ve Windows PC yok iMac var ordan da USB’yi temzleyip Windows Usb’si oluşturamıyorum. Tek çare bilgisayarcıya gitmek sorduğum soru farklı ekran kartını götüreyim mi? Götürmeyeyim mi?

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Arkadaşlar kendim yapabileceğimi ben de biliyorum evde virüssüz USB yok ve Windows PC yok iMac var ordan da USB’yi temzleyip Windows Usb’si oluşturamıyorum. Tek çare bilgisayarcıya gitmek sorduğum soru farklı ekran kartını götüreyim mi? Götürmeyeyim mi?
Eğer işlemcin apu değilse ekran kartını götür.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Deniz Aşurecioğlu
Kanka dalga mı geçiyorsun bilgisayarın içi boş Windows yok nerden yükleyeyim harddiske Windows’u?

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Kanka dalga mı geçiyorsun bilgisayarın içi boş Windows yok nerden yükleyeyim harddiske Windows’u?
Söylemedin ki işletim sistemi yok diye. Format demişsin zaten nerden bileyim harddiskin boş olduğunu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Söylemedin ki işletim sistemi yok diye. Format demişsin zaten nerden bileyim harddiskin boş olduğunu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,435
Üyeler
140,196
Son üye
Afraz
Top Bottom