Neler Yeni

Formattan Sonra pc kafayi yedi

Arda1999

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Soykan
Selamünaleyküm arkadaşlar pc ye format attım her sey sorunsuz buraya kadar sonra güncelleme yaptım oyun felan yükledim fakat şöyle bi sorun oluştu yerel disk d ye kurduğum oyunlarin adını düzenleyince mesela (Fortnite yerine Fortnitee yazınca) oyun hic yuklenmemis gibi gözüküyor bazı oyunlarda direk simge bozuluyor ne yapmalıyım lütfen yardım edin.

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,178
İsim
pcustasi1
Selamünaleyküm arkadaşlar pc ye format attım her sey sorunsuz buraya kadar sonra güncelleme yaptım oyun felan yükledim fakat şöyle bi sorun oluştu yerel disk d ye kurduğum oyunlarin adını düzenleyince mesela (Fortnite yerine Fortnitee yazınca) oyun hic yuklenmemis gibi gözüküyor bazı oyunlarda direk simge bozuluyor ne yapmalıyım lütfen yardım edin.
e bi zahmet oyunun konumunu nası bulcak acaba hemde insan bunu neden yaparki

Arda1999

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Soykan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

hazeleyes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Gökdeniz
Oyunun konumunu değiştiriyorsan kısayol konumunuda değiştir ya da yeniden kısayol oluştur, oyun indirdiğin uygulamalara tekrardan kütüphane olarak eklemen gerekebilir

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,178
İsim
pcustasi1
arda iyimisin bi hastaneye falan götürelimmi

Arda1999

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Soykan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konumunu değil sadece yeniden adlandırdan adını değiştiriyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunun konumunu değiştiriyorsan kısayol konumunuda değiştir ya da yeniden kısayol oluştur, oyun indirdiğin uygulamalara tekrardan kütüphane olarak eklemen gerekebilir
Konum deilde yeniden adlandırdan adını değişince oluyor

hazeleyes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Gökdeniz
Konumunu değil sadece yeniden adlandırdan adını değiştiriyorum

Konum deilde yeniden adlandırdan adını değişince oluyor
Adı değişince konumu değişmiş oluyor zaten, mesela /oyunlar/fortnite klasorunde fortnite oynunun exe si var ama sen klasoru fortnitee yapınca konumda /oyunlar/fortnitee olarak değişir

Arda1999

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Soykan
Adı değişince konumu değişmiş oluyor zaten, mesela /oyunlar/fortnite klasorunde fortnite oynunun exe si var ama sen klasoru fortnitee yapınca konumda /oyunlar/fortnitee olarak değişir
Allah razı olsun hocam virus sandim hepinize hayırlı geceler hepinize teşekkürler

Yeniden adlandırma sende hocam, dosyanın ismini değiştirirsen tabii ki bozulur.
Saolasin hoxam

Top Bottom