Neler Yeni

Fortnite bedava v papel vermişti?

Antilop14

80+
Fortnite 2-3 ay önce 400 bedava v papel vermişti. Arkadaşım da bir süre girmeyince hediye veriyor tarzı bir şey dedi. 3 ay girmedim bu sefer vermedi ki o 400 v papeli verdiğinde oyunu az çok oynuyodum bi 10-15 gün girmemiştim SANIRIM(ondan önce baya girmemiş de olabilirim). Aranızdan birinde Fortnite'ın bedava v papel verdiği oldu mu bu bir kerelik bir şey mi? Almak için yapabileceğim bir şey var mı? Süresi nedir bunun?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
2-3 ay önce verdilerse, %90 yılbaşında hediye olarak vermişlerdir.
Öyle bir süre girmeyince ödül verme mantığı sadece Genshin Impactte var diye biliyorum. başka hiçbir oyunda görmedim. Fortnite'da hele hele olmayacağını düşünmüyorum. böyle şeyler için uygun oyun türlerinden değil.
ben 4 sene girmedim. bir şey vermemişti.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
yılbaşında 14 gün süren hediye etkinliği yapmışlardı orada vermiş olabilirler.

Antilop14

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yılbaşında 14 gün süren hediye etkinliği yapmışlardı orada vermiş olabilirler.
Arkadaşım yanlış mı biliyor yani? Bir dahaki yılbaşında olur mu sence bu tarz bir bedava v papel etkinliği (yaninda 10 da item vermislerdi), ve evet kışın başıydı muhtemelen o zamanlar aldım. Bir dahaki yılbaşını beklerim belki zaten çok oynamiyorum . Başka zaman bu tarz bedava v papel verilen event oldu mu

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Arkadaşım yanlış mı biliyor yani? Bir dahaki yılbaşında olur mu sence bu tarz bir bedava v papel etkinliği (yaninda 10 da item vermislerdi), ve evet kışın başıydı muhtemelen o zamanlar aldım. Bir dahaki yılbaşını beklerim belki zaten çok oynamiyorum . Başka zaman bu tarz bedava v papel verilen event oldu mu
verirler muhtemelen.

Top Bottom