Neler Yeni

Fortnite için 500-1300TL mouse önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Utku
Elimizn uzunluğu 17 cm genişliği baş parmağımla 10 cm baş parmağımı saymazsak 7cm palm grip kullanıyorum çok nadir bir şekilde clawla fingertip kullanıyorum(claw ile fingertip o kadar önemli değil)Fortnite için 500-1300 arası kablosuz mouse önerir misiniz aklımda HyperX PulseFire haste var ama daha iyi hafif ve tutuş şeklim ile elimin büyüklüğüne uyan bir mouse varsa ve önerirseniz çok iyi olur(kablosuz istememin sebebi laptoptan oynuyor olmam)(fortnite dışında rdr2 ve valorant oynuyorum ama bu oyunları çok nadir oynadığım için çok önemli değil)

Smash26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fatih Arıkan
bütçenin altında ama corsair saber pro olabilir rgb si ve wireless modelleride 1200tl gibi satılıyor güzel mouse he ben daha iyi istiyorum para önemli değil dersen razer basilisk v3 veya razer deathadder v2 x hyperspeed falan var

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Utku
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bütçenin altında ama corsair saber pro olabilir rgb si ve wireless modelleride 1200tl gibi satılıyor güzel mouse he ben daha iyi istiyorum para önemli değil dersen razer basilisk v3 veya razer deathadder v2 x hyperspeed falan var
Deathadder v2 olabilir aslında hem ergonomik ama aklımda şu var insanlar razer mouseların scroll unun bozulduğunu söylüyorlar 5 ay kullandım bozuldu diyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

pulsefire haste 1700 olmuş zaten başka bildiğin iyi mouse varsa tekrar önerirmisin

PRFormula

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Ahmet Alioglu
Deathadder v2 olabilir aslında hem ergonomik ama aklımda şu var insanlar razer mouseların scroll unun bozulduğunu söylüyorlar 5 ay kullandım bozuldu diyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

pulsefire haste 1700 olmuş zaten başka bildiğin iyi mouse varsa tekrar önerirmisin
1 yıldır kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,852
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom