Neler Yeni

Forumda Eksik Gördüğünüz Kategoriler Neler?

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Ben acilen alım-satım kategorisinin gelmesi gerektiğini düşünüyorum.
Bunun dışında ise satış sonrası destekte; garanti, iade vb. durumlarda sorun yaşayan yada yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar için bir kategori açılırsa güzel olacaktır.

A T O M

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Asdasjghdgfjasjdfg
Dostlar selamlar. Bildiğiniz gibi henüz yeri bir forum sayılırız. Kategorilerimiz ilgiye göre eklenmekte, bu esnada keşke bu kategori forumda olsaydı dediğiniz bir kategori var mıdır? Eğer ilgi yüksek olursa yeni kategoriler açılacaktır. Geri bildirimlerinizi bekliyoruz, teşekkürler. :giggle:
alım satım olması iyi olurdu bi de sol tarafta chat olması çok iyi olurdu

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Hocam selam,
Konu hortlatmaya dahil olur mu bilmiyorum, olursa seve seve de uyarımı yerim, yeni konu açmak yerine burayı tercih ettim konu kirliliği olmasın diye.
Mavi ekran hata analizi kategorisi getirilebilir. PC Teknik Sorunlar kategorisinde mavi ekran konusu bulmak zor oluyor.
Saygılarımla.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Hocam selam,
Konu hortlatmaya dahil olur mu bilmiyorum, olursa seve seve de uyarımı yerim, yeni konu açmak yerine burayı tercih ettim konu kirliliği olmasın diye.
Mavi ekran hata analizi kategorisi getirilebilir. PC Teknik Sorunlar kategorisinde mavi ekran konusu bulmak zor oluyor.
Saygılarımla.
Neden ceza yedi ki?

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,024
İsim
araba
Hocam selam,
Saygılarımla.
bu yüzden mi ceza yedi acaba

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Neden ceza yedi ki?
İnşallah konuyu hortlattığı için yememiştir. Gayet de açıklayıcı yazmış. Belki de uyarı puanları sınırdaydı. Konu hortlatmak 1 puan bildiğim kadarıyla. 1 puan daha aldı ve ban yedi.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
İnşallah konuyu hortlattığı için yememiştir. Gayet de açıklayıcı yazmış. Belki de uyarı puanları sınırdaydı. Konu hortlatmak 1 puan bildiğim kadarıyla. 1 puan daha aldı ve ban yedi.
Anlatmış derdini güzelce bence gereksiz bir uyarıydı ama umarım çok uzun ban yemiştir.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,320
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dostlar selamlar. Bildiğiniz gibi henüz yeri bir forum sayılırız. Kategorilerimiz ilgiye göre eklenmekte, bu esnada keşke bu kategori forumda olsaydı dediğiniz bir kategori var mıdır? Eğer ilgi yüksek olursa yeni kategoriler açılacaktır. Geri bildirimlerinizi bekliyoruz, teşekkürler. :giggle:
Grafik Tasarım/videographer İle İlgili Bir Katağori Gelebilir PhotoShop, After Effects, Premiere Gibi Bunlarda Yapılan İçeriklerin Paylaşıldığı Bir Yer.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,320
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Grafik Tasarım/videographer İle İlgili Bir Katağori Gelebilir PhotoShop, After Effects, Premiere Gibi Bunlarda Yapılan İçeriklerin Paylaşıldığı Bir Yer.
Grafik tasarım yeri var zaten.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,818
Üyeler
140,558