Neler Yeni

Forumda neden cevap yaz ve yükselt butonu aktiflikten kaldırılıyor ?

beritankorkusuz

80+ Silver
Forumda adsense ne zaman onaylanır diye bir konu açtım ,hem cevap yazma hemde yükseltme devre dışı bırakılıyor. Geçen Mehmet Yılmaz a da sordum bana yeni açılan siteleri onaylamıyorlar dedi. Yeni açılmış olabiliriz ama 500k takipçili oyun sayfalarına sahibim link koyacağım diyecektim ki mesaj yazamadım . Daha sonra yazar yazmaz bu konuda yükselt ve cevap yaz iptal oldu.

Forumda amaç yardımcı olmak değil mi ? Neden hemen erişim engeli atılıyor konuya ? Reklam diye düşünebilirsiniz ama arkadaşlara örnek olması açısından siteyi ekledim ,hatat bir çok kişi nasıl yaptın konu aç vs diyenlerde dahil olmak üzere sormaya başladılar. Amacım reklam olsa direkt üye olur musunuz vs diye yazardım . Tek amacımda site nasıl olmuş diye sormamdı ? Önceden paylaşınca üye likde sorun var dediler düzelttik , akışta sorun var dediler düzelttik vs vs . Yani eksikler için düzelttim. Hatta arkadaşlara nasıl kendilerinin kurabileceklerinide gösterdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siteyi veya ilgili konuyu reklam amacı gibi görüş yememek için eklemedim *

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,051
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
YouTube
@Mehmet08
Bahsettiğin konuda bir engel bulunmuyor.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,051
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
YouTube
@Mehmet08

Konu burada, herhangi bir engel, yorum kilidi vs almamış. Fakat reklam konusundaki tavrım hâlâ geçerlidir, bir site için 20 tane konu açılmış link verilerek.

beritankorkusuz

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bahsettiğin konuda bir engel bulunmuyor.
Mehmet reis daha demin belki sitede hata oluşmuştu ondan kaynaklı olabilir , ama sana özelden sormuştum ve o zamanda cevaplama aktif değildi. Daha önceden forumda bir sorun olmuştu hatta yine cevap yazma ile alakalıydı o zamanda sorun ile konu açtım ve cevap yazabiliyordum. Ve adsense ile açtığım konuda sorun vardı ama 150 tl ye haber sitesi konusunda yoktu. Telefondan da denedim , gizli sekmeden de vpn dende ama konu kısıtlanmıştı. Ondan dolayı konuyu açtım

Konu burada, herhangi bir engel, yorum kilidi vs almamış. Fakat reklam konusundaki tavrım hâlâ geçerlidir, bir site için 20 tane konu açılmış link verilerek.
Reklam hakkında haklısınız , yalnız 20 tane konu olduğunu sanmıyorum , ilk başlarda isim olarak arkadaşlara sordum vs onları da sayarsak olabilir ama son olarak site kurulum aşamasında iken tema vs sordum ilk başta onlarla birlikte full bitene kadar max 5 6 olmuştur diye düşünüyorum .Hatam varsa affola.

Ayrıca konuya hala cevap yazılamıyor veya yükseltilemiyor

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,422
İsim
Güray

Konu burada, herhangi bir engel, yorum kilidi vs almamış.
Yorum kilidi yok demişsin ama ben de cevap yazamıyorum, acaba bi sorun vs. mi var? "Cevap yaz" butonuna tıklıyorum ama forum hiçbir şekilde tepki vermiyor.

beritankorkusuz

80+ Silver

samet4747

80+ Platinum

cevapla yapınca tepki vermiyor

aha
cevapla yapınca tepki vermiyor
aha verdi

beritankorkusuz

80+ Silver

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10