Neler Yeni

Forumda pazarlama yeri olsa.

Reverse Flash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Enes
Böyle bi sistem gelirse güzel olur evet.Para havuzu gibi bir sistem de yapılsa ayrı bir güzel olur. Çok zor tabi böyle bişey olması 😂

Mamyy

80+ Silver
Zaten "satış" için kurulmuş yüzlerce site var. DA'nın bu özelliği getirmesi için daha çok zaman var.
Önce sitenin optimizasyon/performans/özellik sorunlarını çözmesi gerekiyor.
Sonra geniş ve aktif bir yönetim kadrosu kurması ve bu yönetim ekibi ile yakından ilgilenmesi gerekiyor.
Ondan sonra da üyelerin mağdur olmayacağı, mağduriyet durumunda da satış işlemlerinde sorumluluk almayacağını belirten bir sistem kurması gerekiyor.
Yani "şahsi görüşüm" daha çok zamanı var.
Sen böyle yazınca şuan hiç olamayacakmış gibi geldi 😂😂😂

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
2.el ürünlerini satmak isteyen donanımhaber 2.el sayfasına yonelsin kimin ne aldıgı en sattıgı belli refaranslı satıcılar mevcut kim ne alıyorsa refarasn yazıyor iyi kotu o tarz birşeyin oturması seneler alır

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
Aklıma şöyle bir şey geldi forumda mesela konu dışı diye ayrı bir bölüm var onun gibi bir ayrı bölüm olsa ve orda millet 2. El ürünlerini orda satmak istese mantıklı olur mu yoksa ben hayal falan mı kuruyorum 🙂
Fazlasıyla mantılı olur örn bilgisiz birisi 2.el alıcak buradaki ilana baktı ama o sırada diğerleride bakacağı için değer yada değmez ucuz yada pahalı yorum yapabilirler böylelikle fazla konularında önüne geçilmiş olabilir

Top Bottom