Neler Yeni

Yardım Forza Horizon 4 Alınır mı?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Forza horizon 5 çıkacak biliyorsunuz, sizce forza horizon 4 alayımmı yoksa 5 çıkacağı için alınmaz mı?

Sunay

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,703
İsim
Sunay Koçak
Steam
https://steamcommunity.com/id/xsunay/
Discord
Sunay #3109
Forza horizon 5'in çıkmasına biraz daha var ayrıca meksikada geçmekte britanya otoyol vs olarak benim daha çok ilgimi çekiyor. Forza horizon 4 alınır uygun fiyat şuan.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Forza horizon 5 çıkacak biliyorsunuz, sizce forza horizon 4 alayımmı yoksa 5 çıkacağı için alınmaz mı?
Forza Horizon 5 çıkınca alabilecek misiniz? Fiyatı pahalı olur. FH 4 bedava ve hala yarış oyunlarının kralı. Uzun zaman oynanır.

Malapuko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Emre
Forza Horizon 5 Xbox Game Pass'te bulanacak o zamana kadar oynamak isterim derseniz alın bence fiyatı çok uygun

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Forza Horizon 5 Xbox Game Pass'te bulanacak o zamana kadar oynamak isterim derseniz alın bence fiyatı çok uygun
Forza Horizon 5 çıkınca alabilecek misiniz? Fiyatı pahalı olur. FH 4 bedava ve hala yarış oyunlarının kralı. Uzun zaman oynanır.
Bence günümüzde hala alınabilir bir oyun, şu an fiyatı çok uygun.
Forza horizon 5'in çıkmasına biraz daha var ayrıca meksikada geçmekte britanya otoyol vs olarak benim daha çok ilgimi çekiyor. Forza horizon 4 alınır uygun fiyat şuan.
Peki şunu dicem bide, bütçem maks ultimate editiona yeter ama indirimlerde daha hiç oyun almadım. Sizce standart fh4 alıp bi kaç oyun daha mı alayım yoksa ultimate edition mu? Çok fark varmı standartla arada

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Peki şunu dicem bide, bütçem maks ultimate editiona yeter ama indirimlerde daha hiç oyun almadım. Sizce standart fh4 alıp bi kaç oyun daha mı alayım yoksa ultimate edition mu? Çok fark varmı standartla arada
Ultimate edition tabi ki.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Ultimate alın alabiliyorsanız.

Top Bottom