Neler Yeni

Forza Horizon 4 de ücretsiz araçları almak uzun sürüyor

TheFaLcoN

80+ Bronze
Oradan da bir ss atar mısınız ? Backspace tuşu ile hepsini göndermesi lazım garaja ?
böyle hocam
backspace e basınca sadece üreticileri göster diyor birtane üreticinin üzerine gelip enter'lıyorum fakat sadece o üreticinin arabalarını gösteriyor

Ekler

• Ekran Görüntüsü (332).png
    Ekran Görüntüsü (332).png
    1.3 MB · Hit: 33

TheFaLcoN

80+ Bronze
Bende de satın alındı diyor. Garaja göndermiş olabilirsiniz belki yanlışlıkla ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Garajda eksik araç varmı ki dlc araçlarından ?

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Festivalden veya herhangi bir evden dlc araçları kısmına girin, ordan tüm araçları görüntüleyin, ordan space tuşuna basıp enter deyin hepsini

Bende de satın alındı diyor. Garaja göndermiş olabilirsiniz belki yanlışlıkla ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Garajda eksik araç varmı ki dlc araçlarından ?
Araçlar da ücretsiz yazıyor hocam kendim teker teker alıyorum

Festivalden veya herhangi bir evden dlc araçları kısmına girin, ordan tüm araçları görüntüleyin, ordan space tuşuna basıp enter deyin hepsini
Araçlar yani dlc ler oyunda yüklü ve inik ama hepsini teker teker kendim ücretsiz bir şekilde almam gerekiyor o zaman garajıma ekleniyor araçlar bunu daha hızlı yapamaz mıyım

TheFaLcoN

80+ Bronze
Araçlar yani dlc ler oyunda yüklü ve inik ama hepsini teker teker kendim ücretsiz bir şekilde almam gerekiyor o zaman garajıma ekleniyor araçlar bunu daha hızlı yapamaz mıyım
İşte bu kısımdan space tuşu tam hatırlamıyorum tüm araçları iste yazması lazım garaja aktarıyorsun. Sende yazmaması garip tüm araçları yapma diğer kısımları bir dene tek tek dlc leri aktaramayı ?

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu dediklerimi yaptığında hepsini alabilmen lazım, ben bu şekilde hatırlıyorum

İşte bu kısımdan space tuşu tam hatırlamıyorum tüm araçları iste yazması lazım garaja aktarıyorsun. Sende yazmaması garip tüm araçları yapma diğer kısımları bir dene tek tek dlc leri aktaramayı ?
Bu dediklerimi yaptığında hepsini alabilmen lazım, ben bu şekilde hatırlıyorum
Tamamdır hocam hepsi zaten garajımdaymış fakat anlamadığım bir şekilde ben satın alıyormuşum ücretiz olarak hallettim şuanda
Teşekkür ederim

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Top Bottom