Neler Yeni

Forza Horizon 4 kaç fps alırım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Melis Korkmaz
Instagram
MelisKorkmazki
sistemim kötü biliyorum
i3 8130U
Nvidia mx110(2gb ddr5 vram)
12gb ddr4 ram

youtubede 6 cı nesil i3 ve 8gb li adam ekran kayıt yaparak sadece arada bazı fps droplar yaşayarak 20fps alıyordu yani o o halde 20fps aldıysa ben 40fps alırım diye düşünüyorum.PEKİ SİZCE?

not: onun sistemini işlemcisini googlede aratıp kendiminkiyle kıyaslattım her şekilde benim sistemim kat ve kat ondan üstündür(minimum ayarlarda oynuyordu)

Bayramdurmus

80+ Bronze
30-40 arası verebilir fakat sağlıklı bi oyun deneyimi olmaz sürekli drop yeme ihtimali yüksek

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Melis Korkmaz
Instagram
MelisKorkmazki
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
30-40 arası verebilir fakat sağlıklı bi oyun deneyimi olmaz sürekli drop yeme ihtimali yüksek
drop niye kötü anlamıyorum yani 1 saniyleik donup açılmaktan ne olabilir kİ? başka oyunlarda da drop oluyo ama oyun zevkini zerre kaçırmıyo
bu arada bu sistem gta 5 de nedeni bilmediğim şekilde minimim ayarlarda bile 3-5 fps veriyordu bitek gtada böyle diger oyunları normal açıyo

Bayramdurmus

80+ Bronze
drop niye kötü anlamıyorum yani 1 saniyleik donup açılmaktan ne olabilir kİ? başka oyunlarda da drop oluyo ama oyun zevkini zerre kaçırmıyo
bu arada bu sistem gta 5 de nedeni bilmediğim şekilde minimim ayarlarda bile 3-5 fps veriyordu bitek gtada böyle diger oyunları normal açıyo
Kişiye göre değişir tabi sürekli drop yemek oyun keyfi bırakmaz insan da açsa bile çok zor oynarsın

Top Bottom