Neler Yeni

Öneri Forza Horizon 4 Steam Sürümü Hakkında

ByKayseriLi

80+ Bronze
Arkadaşlar oyunu korsan olarak epeyce oynadım. Hatta korsan sürümün de online bile oynadım. Xbox hesabına başarımları da kaydediyor. Fakat bugün gördüm daha önce de gelmiş olabilir bilmiyorum steam'da oyunun fiyatı epey düşmüş. Ultimate Edition almak istiyorum fakat bir kaç sorum var. Steam sürümü ilk geldiği günden beri hep sorunluydu. Optimizasyon ve performans sorunları vardı. Şuan oyunun durumu nasıl acaba bir sorunu var mı hala? Yani optimizasyonu nasıl şuan oynayanlar yazarsa sevinirim. Oyunu sepete ekledim bekliyorum gelecek cevaplara göre alacağım. Şimdiden teşekkürler.

Barissta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Barış
Arkadaşlar oyunu korsan olarak epeyce oynadım. Hatta korsan sürümün de online bile oynadım. Xbox hesabına başarımları da kaydediyor. Fakat bugün gördüm daha önce de gelmiş olabilir bilmiyorum steam'da oyunun fiyatı epey düşmüş. Ultimate Edition almak istiyorum fakat bir kaç sorum var. Steam sürümü ilk geldiği günden beri hep sorunluydu. Optimizasyon ve performans sorunları vardı. Şuan oyunun durumu nasıl acaba bir sorunu var mı hala? Yani optimizasyonu nasıl şuan oynayanlar yazarsa sevinirim. Oyunu sepete ekledim bekliyorum gelecek cevaplara göre alacağım. Şimdiden teşekkürler.
30 tl değilmi al gitsin

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
Ben 1050ti ile dar boğazlı bir şekilde 60 fps oynamıştım, git al.

Barissta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Barış
Neyse

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
Aldım Ultimate sürümünü dayanamadım :)

Darboğaz sorunu yokta oyun da sorunlar çok diyorlardı umarım pişman olmam Ultimate Edition'u aldım :)
Olmazsın ben de aldım gayet güzeldi deneyimim.

Barissta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Barış
Aldım Ultimate sürümünü dayanamadım :)

Darboğaz sorunu yokta oyun da sorunlar çok diyorlardı umarım pişman olmam Ultimate Edition'u aldım :)
Ben 5 için para biriktiriyorum. 4'ün online ı gitgide azalıyor.

ByKayseriLi

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olmazsın ben de aldım gayet güzeldi deneyimim.

Şuan iniyor zaten bakalım umarım sorun olmaz. O değil de şimdi en baştan başlamakta işkence :) Bütün yolları açmıştım %100 yapıp başarım falan da almıştım onları en baştan yapacağım heralde :) Bütün kırılabilen tahtaları falan da almıştım hepsi gitti heralde.

Ben 5 için para biriktiriyorum. 4'ün online ı gitgide azalıyor.

FH4'ün bence online tarafı hala iyi. Ne zaman girsem serverlar hep full çekiyor. Kolay kolay bitmez bence.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,341
Üyeler
149,893
Son üye
Zylox
Top Bottom