Neler Yeni

Forza Horizon 5 Bulanıklık Sorununu Çözemiyorum

Gaap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mehmet akbaş
Arkadaşlar oğlum oynasın diye forza horizon 5 oyununu pcye indirdim.
Fakat oyunda anlık olarak bulanıklık oluyor 1-2 saniye durup yeniden gidiyor. Bu sürekli tekrarlanıyor.
Özellikle ayarlar kısmını açtığımda bu tekrarlama artıyor.
Oyunu iade etmek istedim ama 2 saat oyun süresini aştım diye edemiyorum. SOrunu da çözemedim.
Bilgisayarım 3200 mhz 16 gb bellek asus rog strix 1650 s ekran kartı ryzen 5 5600 işlemci var
Donanımsal olduğunu düşünmüyorum çünkü diğer oyunlarda bir sorun yaşamıyorum ama bilgi amaçlı yazdım.
Eğer başına bu durum gelip de çözmüş olan varsa yardım bekliyorum. Evde kaos yaşıyoruz çözmem lazım .
İzlemem gereken adımları söylerseniz minnettar olurum.
Şimdiden herkese teşekkür ederim.

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,166
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Nasıl bi bulanıklık komple mi? Ss atabilir misiniz

Gaap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mehmet akbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu anda iş yerindeyim fotoğraf yok ama temsili olarak şöyle anlatayım görüntü cam gibiyken bir anda ekranın tamamı pixelleniyor ve 1 saniye sonra eski haline geliyor . Görsel olarak nasıl dersen de bulduğum bir resmi ileteyim bunun bir tık daha kötüsü diye düşünebilirsin.
Aşırı sinir bozucu, forza horizon 4 var onda hiç bir sorun yaşamıyorum. lol crysis call of vs bir sürü oyun var hiç böyle olmuyor. acaba ayarlarında mı bir hata var bilmiyorum. Hiç bir ayarı ile de oynamadım halbuki
11.png

• Beğen
Reaksiyonlar: com2

com2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ozan Yılmaz
Şu anda iş yerindeyim fotoğraf yok ama temsili olarak şöyle anlatayım görüntü cam gibiyken bir anda ekranın tamamı pixelleniyor ve 1 saniye sonra eski haline geliyor . Görsel olarak nasıl dersen de bulduğum bir resmi ileteyim bunun bir tık daha kötüsü diye düşünebilirsin.
Aşırı sinir bozucu, forza horizon 4 var onda hiç bir sorun yaşamıyorum. lol crysis call of vs bir sürü oyun var hiç böyle olmuyor. acaba ayarlarında mı bir hata var bilmiyorum. Hiç bir ayarı ile de oynamadım halbuki
Alıntıyı görüntüle
Oyunun grafik ayarlarından motion blur seçeneğini kapatıp dener misiniz

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,593
İsim
Bilal Tepe
Alıntıyı görüntüle
Motion blur kapat araba hizlaninca öyle oluo blur açıksa

Gaap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mehmet akbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı şey ayarlar kısmındayken de oluyor, akşama ss alıp atarım.
mesela ayarlar kısmındayken ekran bulanıyor sonra düzeliyor.
Dediklerinizi deneyip ss atarım olursa çözülürse de yazarım sağ olun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,018
Üyeler
140,746
Son üye
Muhammet yüksell
Top Bottom