Neler Yeni

Forza Horizon 5 Düşük Bant Genişliği hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Neziralp Kaya
Arkadaşlar selam, Forza Horizon 5 in Düşük bant genişliğini neden olduğunu biliyorum. SSD de yer olmadığı için HDD ye kurdum. HDD ninde Okuma-Yazma hızı yetmedi için oyunda hızlı giderken map yüklenmiyor.

Benim sorum;

SSD'de yer olmadığı için yükleyemiyorum. Bu sorunu çözebileceğim başka bir yöntem var mıdır ?

maxresdefault.jpg

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Arkadaşlar selam, Forza Horizon 5 in Düşük bant genişliğini neden olduğunu biliyorum. SSD de yer olmadığı için HDD ye kurdum. HDD ninde Okuma-Yazma hızı yetmedi için oyunda hızlı giderken map yüklenmiyor.

Benim sorum;

SSD'de yer olmadığı için yükleyemiyorum. Bu sorunu çözebileceğim başka bir yöntem var mıdır ?

Alıntıyı görüntüle
bendede var aynı durum grafik ayarlarının düşürülmesi öneriyor ama oyun güzel olmuyor öyle yapıncada :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Neziralp Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bendede var aynı durum grafik ayarlarının düşürülmesi öneriyor ama oyun güzel olmuyor öyle yapıncada :D
yok denedim hiç bir faydası yok sanırım tek çözüm ssd ye yüklemek :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Neziralp Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3

Benim sorum;

Alıntıyı görüntüle
Aynı sorunu rdr 2 de yaşadım mecbur ssdye taşımak zorunda kaldım 110gb lık video arşivimi sildim hocam çözüm vardır ama tam olarak düzelir mi bilmiyorum

Top Bottom