Neler Yeni

Forza Horizon 5 FSR3 Frame Gen Mod Online ban sebebi mi?

Sanko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Sanko
merhabalar bildiğiniz üzere RTX 20 ve 30 serisi ekran kartları için dlss 2 to fsr 3 frame generation modu çıktı fakat bazı oyunlarda online kullanınca ban sebebi oluyor zaten forza 5 dışında da dlss ve rt teknolojilerini destekleyen fazla oyun yok ben forza 5'e fsr 3 mod kursam online girsem ban yer miyim deneyen varsa lütfen bunu benimle paylaşsın (not: başka oyunda deneyen varsa o oyun içinde yazsın)

shahbaztr

80+
bişey olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben warzoneda kullanıyorum 2 aydır hiçbişey olmadı

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
merhabalar bildiğiniz üzere RTX 20 ve 30 serisi ekran kartları için dlss 2 to fsr 3 frame generation modu çıktı fakat bazı oyunlarda online kullanınca ban sebebi oluyor zaten forza 5 dışında da dlss ve rt teknolojilerini destekleyen fazla oyun yok ben forza 5'e fsr 3 mod kursam online girsem ban yer miyim deneyen varsa lütfen bunu benimle paylaşsın (not: başka oyunda deneyen varsa o oyun içinde yazsın)
Online'ında kullanmazsan bir şey olmaz diye düşünüyorum ama net konuşamam. Risk almaya değmez diye düşünüyorum.

YPoine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Kerem Can Öngel
online oyunlarda önerilmiyor ve ban yiyen insanlar var, yani oyunda ban sistemi var mı bilmiyorum ama ne kadar kullanmazsan o kadar iyi
yani

The GodFather

80+ Silver
Ah ulan aklıma forza horizon 4 te hwid ban yediğim geldi 😃

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,322
Üyeler
146,923
Son üye