Neler Yeni

Forza Horizon 5'te Alt+Tab kullanınca microstutter yiyorum

DenizKYNK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Deniz Kaynak
Forza Horizon 5 oynarken frametime değerim çok akıcı ama 1 kere Alt+Tab kullandığım framtime sapıtıyor, oyunun akıcılığı gidiyor ve Micro stutter yiyorum, oyunun kapa aç yapmam gerekiyor düzelmesi için. Nasıl çözebilirim? Sistem özelliklerim imzamda yazıyor, şimdiden teşekkürler.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bu tarz saçmalıklar oyunlarda olabiliyor, bir çözümü olduğunu sanmıyorum bu bir çeşit bug gibi. Mesela bende Forza motorsport 7 de alt tab yapınca oyun kendini kapatıyor :D.

DenizKYNK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Deniz Kaynak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu tarz saçmalıklar oyunlarda olabiliyor, bir çözümü olduğunu sanmıyorum bu bir çeşit bug gibi. Mesela bende Forza motorsport 7 de alt tab yapınca oyun kendini kapatıyor :D.
Yeni güncellemeler ile çözülür mü?

Tayfun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Tayfun Coşkun
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı İşlemci Ram Monitör Oyun Anakart Kısaca Elimden Geldiği Kadar Herşeyyy
Instagram
tayfunncoskun_
Steam
https://steamcommunity.com/id/TYFN28/
Discord
Dr4KeN#2870
Forza Horizon 5 oynarken frametime değerim çok akıcı ama 1 kere Alt+Tab kullandığım framtime sapıtıyor, oyunun akıcılığı gidiyor ve Micro stutter yiyorum, oyunun kapa aç yapmam gerekiyor düzelmesi için. Nasıl çözebilirim? Sistem özelliklerim imzamda yazıyor, şimdiden teşekkürler.
Ekran ksrtin ney

Evren avcı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,262
İsim
Evren avcı
İlginç ilk defa böyle bir şey duydum. Dosyaları doğrulamayı deneyin. 3200g apu sistemle bile bu tarz sorunlar yaşamıyorum.

Tayfun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Tayfun Coşkun
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı İşlemci Ram Monitör Oyun Anakart Kısaca Elimden Geldiği Kadar Herşeyyy
Instagram
tayfunncoskun_
Steam
https://steamcommunity.com/id/TYFN28/
Discord
Dr4KeN#2870
Rx 6600 de ayni sorun vardi bendede Nvidia Gectim Rahatladim Genelde Amd Kartlarda Bu Sorun Var

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,283
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Tam ekran pencereli oyna.

DenizKYNK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Deniz Kaynak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DenizKYNK

80+
Dahası