Neler Yeni

Forza horizon4 atma sorunu

BLEED1616

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Semih bicer
İlk önce merhaba forza horizon 4 te oyuna giriyor herşeyi yapıyorum hesabımı falan giriş yapıyorum (oyuna ilk girişim) 1 tane gaz falan gösteren gamed ped geliyo yükleme ekrani ve ordan sonra oyundan atiyo çözüm nedir

Yigkikt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yiğit
Hocam windows 10 mu kullanıyorsunuz? oyun steam üzerinden mi yoksa xbox üzerinden mi?

Yigkikt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yiğit
Steam üzerinden den aldım dün ve Windows 10 kullaniyorum
Steam üzerinden windows 10 işletim sistemi ile oynarken ben de aynı sorundan muzdariptim. Aynı sorun win 10 da xboxtan oynarken olmuyordu ama steamden oynarken oluyordu. Windows 11'e geçiş yapıp temiz kurulum yaptıktan sonra sorunu ancak düzeltebildim. İnternette araştırıp denediğim hiçbir çözüm win10'da steamden oynarkenki atma sorununa çözüm olmadı.

BLEED1616

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Semih bicer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steam üzerinden windows 10 işletim sistemi ile oynarken ben de aynı sorundan muzdariptim. Aynı sorun win 10 da xboxtan oynarken olmuyordu ama steamden oynarken oluyordu. Windows 11'e geçiş yapıp temiz kurulum yaptıktan sonra sorunu ancak düzeltebildim. İnternette araştırıp denediğim hiçbir çözüm win10'da steamden oynarkenki atma sorununa çözüm olmadı.
Hocam bide bu forza Fix varmiş ise yararmı

Yigkikt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yiğit

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
İlk önce merhaba forza horizon 4 te oyuna giriyor herşeyi yapıyorum hesabımı falan giriş yapıyorum (oyuna ilk girişim) 1 tane gaz falan gösteren gamed ped geliyo yükleme ekrani ve ordan sonra oyundan atiyo çözüm nedir
Hocam ekran kartı modelinizi belirtir misiniz? Ben MSI afterburner'dan memory clock'u -30 yapınca düzelmişti. Aynı sorunu yaşıyordum GTX 1080 ile.

BLEED1616

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Semih bicer
Hocam ekran kartı modelinizi belirtir misiniz? Ben MSI afterburner'dan memory clock'u -30 yapınca düzelmişti. Aynı sorunu yaşıyordum GTX 1080 ile.
Kusura bakma geç cevap vere bildim amd r7 240 series
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi oyundan da atmıyor şu sorunum var şimdi oyun kasma var 20 fps geçmiyor internetten baktimda adamlar 40 fps goruyor

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
Kusura bakma geç cevap vere bildim amd r7 240 series
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi oyundan da atmıyor şu sorunum var şimdi oyun kasma var 20 fps geçmiyor internetten baktimda adamlar 40 fps goruyor
Memory clock'u ne kadar düşürdünüz?

Top Bottom