Neler Yeni

Fotoğraf işiyle uğraşanlar lütfen yardım edebilir mi?

Eforotti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet Efe Sertdurak
Resim hocası fotoğraftaki özel teknikleri kullanarak birden 21 tane bir konu hakkında fotoğraf istedi. Derslerim aşırı yoğun, çok büyük bir proje işiyle uğrasıyorum ve çalışıyorum. O yüzden sadece 2 yane çekebildim. Haftaya pazartesi not verilecek. Lütfen bana yardım edebilir misiniz?

MiroSeto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Miraç Setenci
Resim hocası fotoğraftaki özel teknikleri kullanarak birden 21 tane bir konu hakkında fotoğraf istedi. Derslerim aşırı yoğun, çok büyük bir proje işiyle uğrasıyorum ve çalışıyorum. O yüzden sadece 2 yane çekebildim. Haftaya pazartesi not verilecek. Lütfen bana yardım edebilir misiniz?
Hangi fotoğraf? :)

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,277
İsim
Efecan
Benim anlamadığım resim hocanız neden sizden fotoğraf çekmenizi istiyor

Eforotti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet Efe Sertdurak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu arada kendim sokak hayvanlarını seçtim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim anlamadığım resim hocanız neden sizden fotoğraf çekmenizi istiyor
Bende bilmiyorum

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,277
İsim
Efecan
Bu arada kendim sokak hayvanlarını seçtim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende bilmiyorum
Yani bahsettiğiniz teknikler hakkında bir fikrim yok ancak çok zor değilse bir yerden bir yere giderken köpek kedi kuş ne varsa çekin hocam bence

MiroSeto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Miraç Setenci
Ben ne tekniği olduğunu anlamadım örnek varmı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,841
Üyeler
156,529
Son üye
erdemsahn41
Top Bottom