Neler Yeni

Öneri FP Rapid Trigger Özelliği Olan Klavye Önerisi

JaciRox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Çağkan Çağlayan
önerilerinizi bekliyorum max %75 olursa iyi olur hatta %60 falan daha iyi benim icin

Reav

80+ Silver
önerilerinizi bekliyorum max %75 olursa iyi olur hatta %60 falan daha iyi benim icin
Mesaj otomatik birleştirildi:

En fp bu var

JaciRox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Çağkan Çağlayan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

En fp bu var
wraith w75 mi yoksa vgn nin bi klavyesi var o mu veya rapid trigger cok onemli mi

Reav

80+ Silver
wraith w75 mi yoksa vgn nin bi klavyesi var o mu veya rapid trigger cok onemli mi
Vgn x68 diyorsunuz galiba evet Rapid Trigger önemlidir ve wraith w75 kesin daha iyi üstelik en ufak sorunda çok iyi bir muhatabınız oluyor wraith malına sahip çıkıyor.

JaciRox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Çağkan Çağlayan
Vgn x68 diyorsunuz galiba evet Rapid Trigger önemlidir ve wraith w75 kesin daha iyi üstelik en ufak sorunda çok iyi bir muhatabınız oluyor wraith malına sahip çıkıyor.
gorunus olarak vgn x68 daha cok hosuma gidiyo kararsiz kaldim suan
veya bu kadar para harcamayip daha fp rapid trigger olmayan klavye mi alsam bilemedim gorunus olarak ben redragon k618 cok sevdim gorunusu cok iyi ama nasıl klavye hic bilmiyorum

Reav

80+ Silver
gorunus olarak vgn x68 daha cok hosuma gidiyo kararsiz kaldim suan
veya bu kadar para harcamayip daha fp rapid trigger olmayan klavye mi alsam bilemedim gorunus olarak ben redragon k618 cok sevdim gorunusu cok iyi ama nasıl klavye hic bilmiyorum
Hocam görünüşe hiç takılma sonradan pişman Olma gerçekten Rapid trigger çağ atlattırır bendede lamzu atlantis pro var önceki gateron g pro v2li klavyeme göre fark etti kalite anlamındada asla üzmez w75 al geç

JaciRox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Çağkan Çağlayan
Hocam görünüşe hiç takılma sonradan pişman Olma gerçekten Rapid trigger çağ atlattırır bendede lamzu atlantis pro var önceki gateron g pro v2li klavyeme göre fark etti kalite anlamındada asla üzmez w75 al geç
o zaman w75 alicam ya baska mantıklı bisey yok gibi gorunus olarak steelseries apex pro mini de cok hosuma giidoyduo

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,867
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom