Neler Yeni

Fps drop sorunu yaşıyorum lütfen yardım edin

Enesss1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Bahçekapılı
Valorant ve steam oyunlarında yaşadığım sorun fps drop sorunu.
İ5 10400f ve gtx1660super ikilisi ve 16gb ram 500gb ssd ve 1tb harddiskli sistemim
Fps drop sorunu yaşıyo. Birden fivem oynarken 100fps civarından 10fps oluyo ve donuyo valodayken aynı şekilde birden düşüp donuyo bakıyorum donanımsal bir sorun gözükmüyor donanım yetersizliğide yok bilgili bir kişi yardım ederse sevinirim

arisaka

80+ Bronze
Windows kaynaklı gibi duruyor.

arisaka

80+ Bronze
Nasıl düzeltebilirim
Temiz bir format at, windows lisanslı değil ise ucuz keylerden al lisansla ve formattan sonra windows optimizasyonu çok önemli youtube dan bakıp arka planda veri toplayan, rami sömüren ve kafasına göre çalışan programları kapatıp ince ayar yap.

Enesss1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Bahçekapılı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Temiz bir format at, windows lisanslı değil ise ucuz keylerden al lisansla ve formattan sonra windows optimizasyonu çok önemli youtube dan bakıp arka planda veri toplayan, rami sömüren ve kafasına göre çalışan programları kapatıp ince ayar yap.
Yardım için Windows a gelen son 2 güncellemeden sonra böyle oldu bidahaki güncellemede düzelmezse dediklerini yaparım

ayazcag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
CAGDAS
Valorant ve steam oyunlarında yaşadığım sorun fps drop sorunu.
İ5 10400f ve gtx1660super ikilisi ve 16gb ram 500gb ssd ve 1tb harddiskli sistemim
Fps drop sorunu yaşıyo. Birden fivem oynarken 100fps civarından 10fps oluyo ve donuyo valodayken aynı şekilde birden düşüp donuyo bakıyorum donanımsal bir sorun gözükmüyor donanım yetersizliğide yok bilgili bir kişi yardım ederse sevinirim
Kardeşim sistemlerimiz ve sorunlarımız aynı, sorunu çözersen banada söylermisin? Sana ulaşabileceğim bir sosyal medya hesabın varmı. Ben valorant desteğe yazdım. DDU ile ekran kartı sürücünü kaldır beta olmayan son sürümünü baştan kur dediler. Nvdia ayarlarından güç yönetimini maksimum perfonmans yap, Yaptım düzelmedi sen dene birde ve başka bir çözüm bulursan bana da yazarmısın kral?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,737
Üyeler
143,012
Son üye
R32Mehdisi
Top Bottom