Neler Yeni

Yardım Fps Oyun Gaming Kulaklık önerisi

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
Trendyoldan al
Mesaj otomatik birleştirildi:

Trendyoldan al
Mesaj otomatik birleştirildi:

2. yazışım yanlışlıkla buğa girdi
neden hocam ne farkı var ki ?

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
1 yıldan belli razer barracuda x kullanıyorum cok memnunum hem pc de hemde spor salonunda kullanıyorum gayet iyi bence mikrofon kaliteside baya iyi kafamda herhangi bir agrı yapmıyor kus gibi + şarj sureside baya iyi tam şarjda 50 saat kuullanım sunuyor

Mıstafa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustafa-Kara
1 yıldan belli razer barracuda x kullanıyorum cok memnunum hem pc de hemde spor salonunda kullanıyorum gayet iyi bence mikrofon kaliteside baya iyi kafamda herhangi bir agrı yapmıyor kus gibi
Bende Razer Ornata V3 model klavyesini kullanıyorum sadece kraken v3 müydü arkadaşım ondan aldı memnun kalmadı mağazadan aldıgı için iade edemedi lakin kullanıyor sadece burdaki razer ve çoğu marka her modelde ve herşeyde 1. numara olucak diye bişey yok o yüzden dolayı yakınımın yaptıgı bu yorum neticesinde bende burda yazıyorum yanlış anlaşılacak bir durum yok

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
1 yıldan belli razer barracuda x kullanıyorum cok memnunum hem pc de hemde spor salonunda kullanıyorum gayet iyi bence mikrofon kaliteside baya iyi kafamda herhangi bir agrı yapmıyor kus gibi + şarj sureside baya iyi tam şarjda 50 saat kuullanım sunuyor

oyun konusunda cok yüksek puan alamamış hocam

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
Top Bottom