Neler Yeni

FPS Oyuncusu İçin Masa Nasıl Olmalı

Wonra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Wonra
Ben genellikle fps oyunları oynuyorum valorant ve cs go gibi. Esporcuların oturma pozisyonlarına baktığımda monitörler kafa hizasının biraz altında ve monitör arkaya eğimli yani biraz yukardan bakıyorlar. Bu açıyı yakalamak için masa yükseklik ölçüsü nasıl olmalı. Kendimde yapabilirim veya hazır önerinizi varsa alabilirim.

Ekler

• profesyonel-e-spor-oyuncusu-1.jpg
    profesyonel-e-spor-oyuncusu-1.jpg
    53.6 KB · Hit: 70

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
Hocam monitör kolu alırsanız rahatlıkla isteğinize göre ayarlayabilirsiniz, veya standı asansör özelliğine sahip bir monitör alırsanız da iş görür. Koltuğunuzun yükseklik süspansiyonu varsa masanızın standart yükseklikte olması yeterli olur.

Wonra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Wonra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam monitör kolu alırsanız rahatlıkla isteğinize göre ayarlayabilirsiniz, veya standı asansör özelliğine sahip bir monitör alırsanız da iş görür. Koltuğunuzun yükseklik süspansiyonu varsa masanızın standart yükseklikte olması yeterli olur.
Monitör değişimi yapamayacağım maalesef fakat monitör kolu olabilir düşünmemiştim. Masamın yüksekliği 73 cm koltuğumun yerden yüksekliği 45-52 cm. Kolçağın yüksekliği 65.5-70.5 cm. Yani masam yüksek kalıyor kol almamda kurtarmayacak gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.amazon.com.tr/Askısı-un...pcontext&ref_=fplfs&psc=1&smid=A2420GG4RDOKD2 bu işimi görürmü acaba

Son düzenleme:

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
Monitör değişimi yapamayacağım maalesef fakat monitör kolu olabilir düşünmemiştim. Masamın yüksekliği 73 cm koltuğumun yerden yüksekliği 45-52 cm. Kolçağın yüksekliği 65.5-70.5 cm. Yani masam yüksek kalıyor kol almamda kurtarmayacak gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.amazon.com.tr/Askısı-un...pcontext&ref_=fplfs&psc=1&smid=A2420GG4RDOKD2 bu işimi görürmü acaba
Monitörün vesa desteği varsa işinizi görür hocam. Yüksekliği bilemedim, belki kol yüksekliği ayarlanan bi oyuncu koltuğu vs de düşünebilirseniz bütçeniz dahilindeyse.

Wonra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Wonra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitörün vesa desteği varsa işinizi görür hocam. Yüksekliği bilemedim, belki kol yüksekliği ayarlanan bi oyuncu koltuğu vs de düşünebilirseniz bütçeniz dahilindeyse.
hawk chair fab v4 var hocam ama yinede masa yüksek kalıyor. sanırım önce masa yapmam lazım. Ölçülere karar veremedim 70 cm yeterli olurmu düşüncesindeyim

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
hawk chair fab v4 var hocam ama yinede masa yüksek kalıyor. sanırım önce masa yapmam lazım. Ölçülere karar veremedim 70 cm yeterli olurmu düşüncesindeyim
Hocam evde rahat ettiğinz başka masa varsa ölçüsünü alabilirsiniz, ayrıca masanızdan memnunsanız belki ayakları kısaltmayı düşünebilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,808
Üyeler
157,424
Son üye
jusbeting
Top Bottom