Neler Yeni

Yardım FPS Oyunları İçin Gaming Monitör Önerisi

Yvzhn24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Yavuzhan AYDEMİR
Bütçe
1700
Valorant , CS:GO gibi fps oyunları için monitör arıyorum , profesyonel şekilde oynamıyorum , IPS Panel , 1 ms 144 veya 165 Hz pivot çok önemli değil bunlar için monitör önerisi Max 1700

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
seni hiç alakadar etmez
gözü kapalı dünyanın en iyisi

Mercedesbenz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Arda Öztürk
Hocam 25 Temmuz'dan beri 17 tane monitör konusu açmışsınız artık alın biz de rahatlayalım https://www.akakce.com/monitor/en-u...-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,1151327136.html
Mesaj otomatik birleştirildi:

gözü kapalı dünyanın en iyisi

Neye göre kime göre dünyanın en iyisi?

Yvzhn24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Yavuzhan AYDEMİR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Valorant , CS:GO gibi fps oyunları için monitör arıyorum , profesyonel şekilde oynamıyorum , IPS Panel , 1 ms 144 veya 165 Hz pivot çok önemli değil bunlar için monitör önerisi Max 1700
Fps oyunları için ips kötü olmaz mı bence VA veya TN bakılmalı.

Yvzhn24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Yavuzhan AYDEMİR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam 25 Temmuz'dan beri 17 tane monitör konusu açmışsınız artık alın biz de rahatlayalım https://www.akakce.com/monitor/en-u...-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,1151327136.html

Hocam Bende Alcam Rahatlicam , başınızı ağrıttım son 6 gündür 🙂 , İncelemesini Bulamadığım İçin Çok Yanaşamıyorum Monitöre , sizce hangi satıcıdan almalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
seni hiç alakadar etmez

e spordan zerre anlayan herkes e sporcuların bu monitörü kullandığını ve fps oyunları için vazgeçilmez özelliklerin sadece bu monitörde oldugunu bilenlere göre dünyanın en iyisi

Mercedesbenz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Arda Öztürk
Fps oyunları için ips kötü olmaz mı bence VA veya TN bakılmalı.
Profesyonel değilse gereksiz.İps panel gayet yeterli olur.

e spordan zerre anlayan herkes e sporcuların bu monitörü kullandığını ve fps oyunları için vazgeçilmez özelliklerin sadece bu monitörde oldugunu bilenlere göre dünyanın en iyisi
Onu esporcular kullanıyor şimdi, profesyonel şekilde oynamıyorum demiş arkadaş ve tasarımında çok kötü bence ince ips panel 144-165hz monitör istiyor arkadaş senin dediğin monitörü git e spor için monitör arıyorum diyenlere at.

Yvzhn24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Yavuzhan AYDEMİR
Dünyanın En İyisi Diyosun ama o monitörün dünyanın d si ile bile alakası yok

Mercedesbenz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Arda Öztürk
Hocam Bende Alcam Rahatlicam , başınızı ağrıttım son 6 gündür 🙂 , İncelemesini Bulamadığım İçin Çok Yanaşamıyorum Monitöre , sizce hangi satıcıdan almalıyım
Site olarak itopya +8 lira alıyor kargo ücreti Hepsiburada dan geçen mouse aldım Perşembe akşam verdim sipariş cumartesi sabah elime geçti.

Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
seni hiç alakadar etmez
Profesyonel değilse gereksiz.İps panel gayet yeterli olur.

Onu esporcular kullanıyor şimdi, profesyonel şekilde oynamıyorum demiş arkadaş ve tasarımında çok kötü bence ince ips panel 144-165hz monitör istiyor arkadaş senin dediğin monitörü git e spor için monitör arıyorum diyenlere at.
profesyonel olmasına gerek yok konunun fps oyunları olması bu monitörü önermek için yeterli bir sebep, millete napcağını söylemeden önce anlamadığın konularda inatla boş yapmamayı öğren biz kime neyi diyeceğimizi biliriz

Mercedesbenz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Arda Öztürk
Mediamarkt ve vatanlada anlaşmalı gözüküyor ama o monitör varmıdır yada size yakın mağazada stok varmı bakmak lazım sitelerinden.

Top Bottom