Neler Yeni

Yardım FPS Oyunları İçin Gaming Monitör Önerisi

Úrsula Corberó

80+ Bronze

Mercedesbenz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Arda Öztürk
profesyonel olmasına gerek yok konunun fps oyunları olması bu monitörü önermek için yeterli bir sebep, millete napcağını söylemeden önce anlamadığın konularda inatla boş yapmamayı öğren biz kime neyi diyeceğimizi biliriz
Dedi bunu 30 temmuz gelen kişi.(!)

Yvzhn24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Yavuzhan AYDEMİR
profesyonel olmasına gerek yok konunun fps oyunları olması bu monitörü önermek için yeterli bir sebep, millete napcağını söylemeden önce anlamadığın konularda inatla boş yapmamayı öğren biz kime neyi diyeceğimizi biliriz
Dostum Boş Yapan Sensin , Hüseyin Çok Haklı ve Senden Daha Bilgili :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
seni hiç alakadar etmez

Yvzhn24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Yavuzhan AYDEMİR
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
seni hiç alakadar etmez
Dostum Boş Yapan Sensin , Hüseyin Çok Haklı ve Senden Daha Bilgili :)
fps oyunları için monitör tavsiyesi isteyen birine e sporcuların kullandıgı monitör için çöp demesinden daha bilgili oldugu anlasılıyor dogru :D

Yvzhn24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Yavuzhan AYDEMİR
fps oyunları için monitör tavsiyesinde bulunan birine e sporcuların kullandıgı monitör için çöp demesinden daha bilgili oldugu anlasılıyor dogru :D
E Sporcu Değilim dedim , Profesyonel oynamıyorum dedim , ıps istiyorum dedim ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
seni hiç alakadar etmez
E Sporcu Değilim dedim , Profesyonel oynamıyorum dedim , ıps istiyorum dedim ?
zorla al demedim ? ips isteyebilirsin ama bu o monitörün fps oyunları için dünyanın en iyisi oldugu gerçeğini değiştirmez gerisi de daha beni baglamaz iyi forumlar

Yvzhn24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Yavuzhan AYDEMİR
zorla al demedim ? ips isteyebilirsin ama bu o monitörün fps oyunları için dünyanın en iyisi oldugu gerçeğini değiştirmez gerisi de daha beni baglamaz iyi forumlar
Sanada İyi Forumlar Fakat Dünyanın En İyisi Olması İçin Daha Yüksek Hertz'lere , Daha Yüksek Fiyatlarda ve Daha Yüksek Özelliklerde Olması Gerekiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
seni hiç alakadar etmez
Sanada İyi Forumlar Fakat Dünyanın En İyisi Olması İçin Daha Yüksek Hertz'lere , Daha Yüksek Fiyatlarda ve Daha Yüksek Özelliklerde Olması Gerekiyor
1700 TL için 360hz önerebileceiğim bir monitör henüz yok kusura bakma

Yvzhn24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Yavuzhan AYDEMİR

Mercedesbenz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Arda Öztürk
Fiyatı 1700-1900 arası olup eğer bunu değerli esporcularda öneriyorsa dünyanın en iyisi değil o fiyata oyun ve esporculuk için en f/p ürün denir ben şimdi sana 5klık bir monitör atsam ve bu dünyanın en iyisi desem hiç bir şey diyemezsin çünkü en iyi özellikleleri varsa bu 1-2 hafta önce çıkarsa o dünyanın en iyisidir bu farkı anlayamıyorsan buda senin sorunun daha konuşma başladıktan 10 dk önce bu monitörle ilgili konu açmışsın ve sırf sen alacağın için dünyanın en iyisi oluyor aynen.İyi forumlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

fps oyunları için monitör tavsiyesi isteyen birine e sporcuların kullandıgı monitör için çöp demesinden daha bilgili oldugu anlasılıyor dogru :D
Çöp deseydim çoktan uyarı yemiştim daha kuralları dahi bilmiyorsun ve çöp dediğimi kanıtla?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,571
Üyeler
138,378
Son üye
Hoo352Gan
Top Bottom