Neler Yeni

Fps oyunları için mouse pad önerisi

Dunklev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Kılıç
200-350 arası bütçem var
Yeni mouse pad almayı düşünüyorum bütçeyi belirttim aşağıda steelseries modelini almaya düşünüyorum önerir misiniz veya başka önerisi olan var mı

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Neyi Outlet acaba? Sorun nerde olduğunu bilsek daha iyi olur tabii
İnan bilmiyorum hocam ama bu sayfa çok outlet satmıyor diye biliyorum. Mesela kutusunda hasar olan ürünleri vb

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
200-350 arası bütçem var
Yeni mouse pad almayı düşünüyorum bütçeyi belirttim aşağıda steelseries modelini almaya düşünüyorum önerir misiniz veya başka önerisi olan var mı
Bütçenizini geçer ama arttırmaya değer. Profesyonel fps oyuncusuyum kendim kullanıyorum çok memnunum. Aklınızda bir problem olmasın.

Dunklev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçenizini geçer ama arttırmaya değer. Profesyonel fps oyuncusuyum kendim kullanıyorum çok memnunum. Aklınızda bir problem olmasın.
araştırıyorum şuan sizin attığınız markanın bu mouse pad'i de var aklımda çıkabilirim bütçe olarak steelserieslerin yanı dikişsiz olduğu için söküldüğü falan çok söyleniyor hiç mouse pad almadım eski var baya benim bunu önerir misiniz https://www.trendyol.com/kl-asse-ma...djust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.18.8

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
araştırıyorum şuan sizin attığınız markanın bu mouse pad'i de var aklımda çıkabilirim bütçe olarak steelserieslerin yanı dikişsiz olduğu için söküldüğü falan çok söyleniyor hiç mouse pad almadım eski var baya benim bunu önerir misiniz https://www.trendyol.com/kl-asse-ma...djust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.18.8
Hocam bende bu da var fakat bunun yüzeyi biraz pürüzlü ben çok beğenemedim. Yine çok güzel fakat benim attığım bayağı yumuşacık bir şey. İki mouse pad üzerinde de mouse yağ gibi kayıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem benim attığım hem de sizin attığınız bende var. İkisi de güzel fakat benim attığımın dokusu daha güzel.

Dunklev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bende bu da var fakat bunun yüzeyi biraz pürüzlü ben çok beğenemedim. Yine çok güzel fakat benim attığım bayağı yumuşacık bir şey. İki mouse pad üzerinde de mouse yağ gibi kayıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem benim attığım hem de sizin attığınız bende var. İkisi de güzel fakat benim attığımın dokusu daha güzel.
Sizin önerdiğinizi trendyolda 400 e düşmüş sipariş verdim teşekkürler yardımlarınız için

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Sizin önerdiğinizi trendyolda 400 e düşmüş sipariş verdim teşekkürler yardımlarınız için
Rica ederim geldiğinde görüşünüzü bildirirseniz iyi olur. Alacak diğer arkadşlar da bilgi sahibi olmuş olur.

Top Bottom