Neler Yeni

Çözüldü✓ Fps oyunları için mouse tavsiye

Wabien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Can İbar
Bütçe
450
Fps, mmorpg ve hikayeli oyunlar oynuyorum ne tavsiye edersiniz şuan da katar pro kullanıyorum küçük geldiği için elimi ağrıtıyor ve rahatsız ediyor. Aklımda razer basilisk v2 var başka tavsiyelerinizi bekliyorum, elim parmak ucundan bileğime 19cm, tutuş şeklim palm fingertrip arası.

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK
Deathadder V2 kullanılabilir fakat ben Mamba Elite'in tasarımını daha çok beğendiğim için tercihimi Mamba'dan yana kullandım. Biraz daha yukarı kavisli bir mouse tercih etmek isterseniz Mamba olabilir, uzun tercih edecekseniz Basilisk veya Deathadder V2 daha uygun.

Wabien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Can İbar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Deathadder V2 kullanılabilir fakat ben Mamba Elite'in tasarımını daha çok beğendiğim için tercihimi Mamba'dan yana kullandım. Biraz daha yukarı kavisli bir mouse tercih etmek isterseniz Mamba olabilir, uzun tercih edecekseniz Basilisk veya Deathadder V2 daha uygun.
Mamba elite 600tl bütçemin üstünde 450 tl bile pahalı geliyorda daha ucuza mouse yok adam akıllı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ele DeathAdder V2 tam olur.
Gerçekte görmedim fakat fotoğraflarda çok düz ve yüksekliği az gibi mouselarda serçe parmağım boşta kalmasından çok rahatsız oluyorum bunda da öyle olur gibi geldi

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,213
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Mamba elite 600tl bütçemin üstünde 450 TL bile pahalı geliyorda daha ucuza mouse yok adam akıllı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçekte görmedim fakat fotoğraflarda çok düz ve yüksekliği az gibi mouselarda serçe parmağım boşta kalmasından çok rahatsız oluyorum bunda da öyle olur gibi geldi
Serçe parmağını düz tutuyorsan ve fareye yapıştırıyorsan Basiliks X'de bunun için bir çıkıntı mevcut.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Selim
20cm elim var serçe parmak boşta ama başka mousetan geçtim deathadder v2ye elim aşırı rahat etti. Sıradaki mousem yine aynısı olacak büyük ihtimalle. Tavsiye ederim altına güzel mousepad çekince serçe parmak rahatladı.

Wabien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Can İbar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
20cm elim var serçe parmak boşta ama başka mousetan geçtim deathadder v2ye elim aşırı rahat etti. Sıradaki mousem yine aynısı olacak büyük ihtimalle. Tavsiye ederim altına güzel mousepad çekince serçe parmak rahatladı.
Kararsızım ya 100 200 olsa çok düşünmem de 400 tl olunca aldıktan sonra pişman olmak istemiyorum. Mouse pad bendeki dandik 90×40 çakma razer, tavsiyen varsa uygun fiyatlı söylermisin.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Kararsızım ya 100 200 olsa çok düşünmem de 400 TL olunca aldıktan sonra pişman olmak istemiyorum. Mouse pad bendeki dandik 90×40 çakma razer, tavsiyen varsa uygun fiyatlı söylermisin.
Xrades 90x40

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Selim
Kararsızım ya 100 200 olsa çok düşünmem de 400 TL olunca aldıktan sonra pişman olmak istemiyorum. Mouse pad bendeki dandik 90×40 çakma razer, tavsiyen varsa uygun fiyatlı söylermisin.
İş görür bence mousepadlerden çok anlamam. Ben amazondan almıştım 70e 30 onu kullanıyorum düz masadan iyidir. Ben indirimde almıştım 250ye baya karlı oldu.

mnyks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet Eren kırmızı
Fps, mmorpg ve hikayeli oyunlar oynuyorum ne tavsiye edersiniz şuan da katar pro kullanıyorum küçük geldiği için elimi ağrıtıyor ve rahatsız ediyor. Aklımda razer basilisk v2 var başka tavsiyelerinizi bekliyorum, elim parmak ucundan bileğime 19cm, tutuş şeklim palm fingertrip arası.
Steelseries rival 3 al dostum fiyatının üstünde Bi mouse 270 300 arası fiyatı var tavsiye ederim kesinlikle

Top Bottom