Neler Yeni

FPS Oyunları ve Film Müzik İçin Kulaklık Önerisi

MKasker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Erman Aker
Merhabalar, öncelikle bu kulaklık muhabbetinin bu kadar karman çorman bir sistem olduğunu bilseydim bu kadar araştırmadan gözüm kapalı bir tanesini alır geçerdim ama araştırınca iş farklı oluyormuş. Şimdi hem ses kalitesi hem de mikrofon kalitesi iyi bir kulaklık bulmak çok zormuş. Onun için bir Hyperx Quadcast almaya karar verdim. Kulaklık olarakta wireless önceliğim ama arada ses kalitesi olarak çok fark var ise kablolu bir kulaklıkta tercih edebilirim. Anakartım MSI MPG X670E Carbon Wifi ALC4080 ses yongasına sahip. Bir tane de Creative Soundblaster G3 siparişi verdim. Müzik ve film izlerken beni tatmin edecek aynı zamanda da oyunlarda ses kasmamamda sıkıntı yaşatmayacak bir kulaklık önerir misiniz ? Kulakiçi odyofil tarzı da olur ama hiç tecrübe etmedim. Şimdiye kadar hep kafaüstü kulaklık kullanmış biri olarak gözlükle kullanıyorum bu arada vereceğiniz tavsiyeler nelerdir ? Bir kere alıp uzun yıllar kullanmak istediğim için bütçe çok sorun değil. Sadece malzeme kalitesi iyi olsun deri olan ürünler zamanla dökülüyor Razer Kraken Ultimate'te yaşamıştım öyle bir sorun. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Herkese iyi forumlar.

Top Bottom