Neler Yeni

Free dos gelmesi gereken bilgisayara işletim sistemli geldi ve pin istiyor

Ewericus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Bozlak
Merhabalar arkadaşlar ben n11 den monster tulpar T7 V20.3 almıştım normalde bunun işletim sistemi yok yani free dos ama bana bugün gelen bilgisayarda zafer toy isimli kullanıcı windows yüklemiş ve bilgisayara pin koymuş müşteri hizmetlerini aradım ama talep oluşturduk geri dönücez dediler pin kodunu bilen veya müşteri hizmetleri gerçekten bana geri döner mi lütfen yardımcı olur musunuz

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Merhabalar arkadaşlar ben n11 den monster tulpar T7 V20.3 almıştım normalde bunun işletim sistemi yok yani free dos ama bana bugün gelen bilgisayarda zafer toy isimli kullanıcı windows yüklemiş ve bilgisayara pin koymuş müşteri hizmetlerini aradım ama talep oluşturduk geri dönücez dediler pin kodunu bilen veya müşteri hizmetleri gerçekten bana geri döner mi lütfen yardımcı olur musunuz
Bazen işletim sistemini yükleyip gönderebiliyorlar. Belki yüklerken pin konulup unutulmuş olabilir. Çok saçma. Bilgisayarın kullanılmadığına eminseniz format atıp geçin.

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Hocam n11 se satıcıyla hemen irtibata geçin durumu anlatın. Soru sor kısmından telefon numaranızı falan bırakın. İnsanın aklına hertürlüsü geliyor valla araştırın derim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,132
Üyeler
140,144
Son üye
Ferhat mutlu
Top Bottom