Neler Yeni

Yardım Freedos bilgisayara Windows kurcam hata alirmiyim

Yavuz.s.v

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yavuz Selim Varol
Arkadaşlar Dasistem3 aldım şuanda karantinada olduğum için evden çıkamıyorum . Bilgisayar freedos olarak geldi bende amcama rica ettim ve Windows kurulumu için flash hazirlatmasini istedim adam bana diyorki sen kuramazsin ilk freedosu silmen lazım bilgisayarı bozarsin bana gonder yapayım dedi böyle bir şey varmı çünkü YouTube da izledigim videolarda böyle birşeyden bahsetmedi sizce adam benimi kandiriyor bilgisayar mühendisiyim dedi

Has4nGodEx

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,861
İsim
Hasan Acar
Arkadaşlar Dasistem3 aldım şuanda karantinada olduğum için evden çıkamıyorum . Bilgisayar freedos olarak geldi bende amcama rica ettim ve Windows kurulumu için flash hazirlatmasini istedim adam bana diyorki sen kuramazsin ilk freedosu silmen lazım bilgisayarı bozarsin bana gonder yapayım dedi böyle bir şey varmı çünkü YouTube da izledigim videolarda böyle birşeyden bahsetmedi sizce adam benimi kandiriyor bilgisayar mühendisiyim dedi
Freedos u nasıl sileceksin? :D

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Format atarken diski formatliyorsun zaten gönderme derim

DejavuTN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

DejavuTN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Windows'a gerek yok. Macintosh kurabilir veya Freedos olarak kullanmaya devam edersen daha iyi olur (!)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,481
Üyeler
140,502
Son üye
Muhammed Nurullah Çavuş
Top Bottom