Neler Yeni

Frisby FCL-F1246R RGB Fan Control Hub kablosunu kaybettim

rallhost

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut
Öncelikle herkese merhabalar. Bundan yaklaşık 5 ay kadar önce Vatan Bilgisayar'dan 18.500TL'ye bir sistem topladım ve sistem Frisby FC-9320G kasa ile geldi. Geçenlerde güç kaynağı coil whine sesi yaptığı için vatan bilgisayara garantiye verdim. Bugün ürünü garantiden teslim aldım değişim yapılmıştı fakat sorun şu: Güç kaynağının anakart cpu ve ekran kartı bağlantılarını yaptım fakat kasanın fanlarının çalışmasını sağlayan ve RGB ışıkları kumandayla kontrol etmeme yarayan RGB Control Hub'un power kablosunun takılı olmadığını fark ettim. Kabloyu ürünü garantiye verirken güç kaynağına bağlı bir şekilde unutmuşum. Comsis firmasına mail attım yarın ise arayarak iletişime geçeceğim fakat öğrenmek istediğim şey internetten bu kablodan bulabilir miyim? Resimlerini buraya ekleyeceğim, bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Ayrıca sistemi fanlar çalışmıyor haldeyken kullanabilir miyim? Sanırım kullanamam fakat yine de sormak istedim, uzay montaj yaparak kullanmayı da düşündüm ama sisteme zarar verir mi bilmiyorum. Çektiğim fotoğraflar ürünü göndermeden önce çektiğim fotoğraflardı, eğer olurda kabloları karıştırırsam diye ama kabloyu unutmuşum :)
Sistem özellikleri: i5 12400f, Rtx 3060 12gb asus dual ram: 8x2 3200mhz xpg ssd: m2 adata 1tb legend

Ekler

• 1.jpeg
    1.jpeg
    199.8 KB · Hit: 94
  • 2.jpeg
    2.jpeg
    186.4 KB · Hit: 130
  • 3.jpeg
    3.jpeg
    199.7 KB · Hit: 115
  • 4.jpeg
    4.jpeg
    128.2 KB · Hit: 110

tugnuri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nuri Tuğ
Kabloyu bulabildiniz mi hocam? Bulduysanız nereden buldunuz?

Top Bottom