Neler Yeni

Frisby FR-PS6080P 600 Watt PSU nasıldır?

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13

Tolga Samet

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
@kandes22 Bundan daha beterleri de var ancak bu onun iyi olduğu anlamına gelmez. Yine de tekrar baktığımda alternatif bulamadım. Bütçe daha artmıyorsa yapacak bir şey yok. Kimin ürettiği hakkında fikrin var mı?

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
@kandes22 Bundan daha beterleri de var ancak bu onun iyi olduğu anlamına gelmez. Yine de tekrar baktığımda alternatif bulamadım. Bütçe daha artmıyorsa yapacak bir şey yok. Kimin ürettiği hakkında fikrin var mı?

Bu bütçeye bu kadar oluyor.

MWE 550 V2 var bu bütçeye alternatif olarak, fakat onun da dalgalanma değerleri bayağı kötü.(120 mV'a kadar çıkıyor)

CapXon mükemmel değil fakat kapasitöre göre yargılamak biraz acımasız.

Kaliteli olarak geçen RM750'de CapXon'dan kötü olarak geçen Su'scon kapasitörler var.

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Bu bütçeye bu kadar oluyor.

MWE 550 V2 var bu bütçeye alternatif olarak, fakat onun da dalgalanma değerleri bayağı kötü.(120 mV'a kadar çıkıyor)

CapXon mükemmel değil fakat kapasitöre göre yargılamak biraz acımasız.

Kaliteli olarak geçen RM750'de CapXon'dan kötü olarak geçen Su'scon kapasitörler var.
Dalgalanma değerleri maks ne kadar olması gerekiyordu? 40 mı?

Tolga Samet

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
@kandes22 Emin miyiz? Nippon Chemi-Con kapasitörler vardı. Revizyon mu edildi? Daha beteriyle neden değiştirilmiş olabilir ki?

Garantiye alma açısından mid-range almak daha mantıklı ancak bütçe problemi var. Alınmaz demedim zaten, çekinirdim dedim :D Eski mesajımda dediğim gibi başka alternatif bulamadım ben de.

Top Bottom