Neler Yeni

fullmark testinde pc kapanıyor

emrexdd26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emre
merhaba önceki sorunlarımı bilen vardır belki pc birden hata vermeden kapanıyordu fullmark testi yaptım pc 3 dk içinde kendini kapattı prime95 testi yaptım hiçbirşey olmadı sorun nedir önceden bi sorun yoktu son 1 haftadır bu sorunu yaşıyorum ekran kartım rx6500xt güncellemeden dolayı olabilir mi ? eski sürüm yüklesem düzelirmi yada eski sürüm nasıl yüklenir böyle sorunlarım olduğu için pc format attım herşeyi sıfır kurulum yaptım onun için her şey güncel şuan

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,455
İsim
Burak Doğan
sıcaklık değerleri nedir

abcdefg1234

80+ Silver
PSU nuz ne ?

Hangi driverı kullanıyorsunuz ?

Ekran kartı sıcaklığı 3 dakika içinde kaç derece oluyor ?

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,421
İsim
Hakanbey
PSU yetmiyor olabilir.

TheRio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
arda bosnak
merhaba önceki sorunlarımı bilen vardır belki pc birden hata vermeden kapanıyordu fullmark testi yaptım pc 3 dk içinde kendini kapattı prime95 testi yaptım hiçbirşey olmadı sorun nedir önceden bi sorun yoktu son 1 haftadır bu sorunu yaşıyorum ekran kartım rx6500xt güncellemeden dolayı olabilir mi ? eski sürüm yüklesem düzelirmi yada eski sürüm nasıl yüklenir böyle sorunlarım olduğu için pc format attım herşeyi sıfır kurulum yaptım onun için her şey güncel şuan
Psu besleyebiliyor mu
Sıcaklıktan mı kapanıyor

Rindane48

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Gökhan Gümüş
ekran kartınız ısınıyor kapanıyor olabilir -psu yetmiyordur ondan olabilir -ekleme kablo var ise ondan olabilir vs. sebepler olabilir

emrexdd26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ikinci furmark testini şimdi yaptım gene 3dk olmadı ve kapanmadı sıcaklık 58 55 arası gidip geliyor prime95 testinde ise sıcaklık 75 kadar çıktı 72 falan öyle takıldı psu markası sharkoon 650w shp650 v2 80
ekran kartı driveri en son sürüm yüklü
Mesaj otomatik birleştirildi:

psu besliyormu onu nasıl öğrenebilirim acaba sorun psu damı ? onu öğrenenmenin yolu nedir

youtube psu testi yazıyorum adamlar tornavida ile kısa devre tarzı bir şey yapıyorlar bu nedir ya ben onu sormuyorum ki

şaka gibi occt teslerini 3 dk yaptım tek tek ekran kartı işlemci ram psu hepsini yaptım şimdide kapanmadı benim ne sıkıntım var ben nasıl bulabilirim parçaları parça parça almamış olsam direk göndericemde malesef hepsini ayrı ayrı sıfır aldım

Son düzenleme:
Top Bottom