Neler Yeni

Yardım G Hub yazılımı yüklenmiyor.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,487
İsim
Ümit Can
Arkadaşlar G203 mouse aldım ve G Hub yazımını kurmaya çalışıyorum uygumaya tıklayıp yükle dediğim zaman Başlatılıyor'da kalıyor.. bir bilgisi olan çözümünü bilen var mı? yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler..
Aasdasddsız.png

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
Arkadaşlar G203 mouse aldım ve G Hub yazımını kurmaya çalışıyorum uygumaya tıklayıp yükle dediğim zaman Başlatılıyor'da kalıyor.. bir bilgisi olan çözümünü bilen var mı? yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler..
Alıntıyı görüntüle
bunu baya beklemen lazım bende de öyle olmuştu en sonunda inmişti.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
bayadır açık ama yüklenmemekte kararlı galiba :D neyse bekleyelim bakalım
eğer hiç yüklenmezse yeniden setup indir bilgisayarı yeniden başlat. Herhangi bir izin penceresine izin ver dedin mi? Eğer demediysen bekletiyor olabilir

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
bayadır açık ama yüklenmemekte kararlı galiba :D neyse bekleyelim bakalım
Dostum Kaynak İzleyicisi'nden bak, ağ kullanılıyor ise indiriyordur.
Ben de bayağı bekledim oradaki bar dolmuyordu, Kaynak İzleyicisi'nden baktım interneti kullanıyor.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
Ben de bayağı bekledim oradaki bar dolmuyordu, Kaynak İzleyicisi'nden baktım interneti kullanıyor.
reis belki bilmeden izin penceresine yanıt vermemiştir bu yüzden indirmeler devam etmiyor olabilir

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,487
İsim
Ümit Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaynak izleyicisinden Ağ kısmına baktığımda logitech yada G hub ile ilgili bir şey gözükmüyor yüksek ihtimal indirmiyor dediğiniz gibi ama bunu nasıl düzelticem ki? yaklaşık 1 saate yakındır indirmeye çalışıyorum 2-3 kere kapa aç yaptım

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Kaynak izleyicisinden Ağ kısmına baktığımda logitech yada G hub ile ilgili bir şey gözükmüyor yüksek ihtimal indirmiyor dediğiniz gibi ama bunu nasıl düzelticem ki? yaklaşık 1 saate yakındır indirmeye çalışıyorum 2-3 kere kapa aç yaptım
Oranın SS'ini at bakalım bi', ben de bakayım.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
kurulumu görev yöneticisinden iptal edin pc yi yeniden başlatıp yeniden setup ı çalıştırın ve görev çubuğundan izin penceresi var mı yok mu kontrol edin

Top Bottom