Neler Yeni

g29 alıcam önerdiğiniz site var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Orhan Kent
merhaba arkadaşlar logitech g29 almak istiyorum ancak 0 sitelerde bazıları 2. el vs yazmışlar sizce direkt sarı siteden 2. el almak mı mantıklı yoksa 0 almak mı 3 5 ay kullanıp satarım diye düşünüyorum zaten şehir değiştiricem

SpeedCar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Eymen Gürel
merhaba arkadaşlar logitech g29 almak istiyorum ancak 0 sitelerde bazıları 2. el vs yazmışlar sizce direkt sarı siteden 2. el almak mı mantıklı yoksa 0 almak mı 3 5 ay kullanıp satarım diye düşünüyorum zaten şehir değiştiricem
3-5 ay kullanacaksan 2. El al.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Heves ile alan ve kenara atan çok arkadaşım var. Yakın zamanda ver de bi takılayım çok sarar ise alırım dedim. 1 hafta bende kaldı 2 gün kullandım. Kurması geri toplaması zulüm :D

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Orhan Kent
Kendim G29 vs sahip değilim sadece deneme amaçlı aldım arkadaştan. Letgo piyasası temiz olduğu takdirde hareketli satabilme ihtimalin var.
çok kararsız kaldım acaba mouse da alıcaktım yanında klavye vs falan da mı alsam ya da harcamasammı parayı

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
G29+Shifter En ucuzu bu şekilde bence bu kadar bir harcama fanteziye giriyor hocam :D 1 ay aralıksız kullanıp 2 ay yatırabilirsin g29 u sonra .d dilersen kiralama yerleri var kirala 1 hafta ona göre seçimini yap.

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Hasan Ciftci
çok kararsız kaldım acaba mouse da alıcaktım yanında klavye vs falan da mı alsam ya da harcamasammı parayı
Hocam ben G29 kullaniyorum sorunuz var ise cevapliyabilirim, piyasa direksiyonu diyebilirim zaten herkes g29 aliyor turkiyede digerlerine butce yetmedigi icin her turlu satarsin temiz kullaniyor isen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

G29+Shifter En ucuzu bu şekilde bence bu kadar bir harcama fanteziye giriyor hocam :D 1 ay aralıksız kullanıp 2 ay yatırabilirsin g29 u sonra .d dilersen kiralama yerleri var kirala 1 hafta ona göre seçimini yap.
Hocam bizzat ben kullaniyorum 2 senedir 1 hafta kullanmamizlik yapmadim eger hikaye oyunlarini cok fazla seviyor arabalari sevmiyorsa olabilir, ve bendede araba sevgisi yuksek ondan dolayidir buyuk ihtimal. Sikilma gibi bir durum olmuyor nasil eglenecegini biliyor ise.

Top Bottom