Neler Yeni

G29 vs. Thrustmaster

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ayberk
Arkadaşlar direksiyon seti almayı planlıyorum. Normalde aklımda direkt şüphesiz G29 + Shifter vardı fakat biraz detaylı bir araştırma yapınca aslında düşündüğüm kadar iyi olmadığını fark ettim. Yine de G29 benim için hala makul bir seçenek ama diğer alternatifler de dikkatimi çekmeye başladı. Oynayacağım oyunlar genel olarak ETS 2, Forza Horizon, Assetto Corsa, F1 falan olacak. Bunun için sizce aşağıdakilerden hangisi daha uygun olur?
1) G29 + Logi Shifter: Dediğim gibi en başından beri aklımda bu vardı ama işte söylenenler kafamı karıştırdı.
2) T150 Pro + TH8A olabilir ama bütçe el verir mi bilmiyorum.
3) T248 + Logi Shifter: Bu da mantıklı duruyor ama bilemedim.
Sizce hangisi daha mantıklı olur? Yani G29 yeterince zevk verir mi yoksa biraz daha para verip Thrustmaster mı almalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
eren tunçay
küçüklüğümden beri bende simulasyon oyunları oynuyorum logitech dfgt , g25 , g29 vs de kullandım 2 yıl önce thrustmaster t300rs gt almıştım ilk oynadığımda diğerleri ile arasında büyük fark olduğunu anlamıştım askerlik sebebi ile satmıştım daha sonra geçen ay yine thrustmaster t300rs gt aldım ve stand aldım sana tavsiyem şu yönde eğer bütçeni çok çok zorlamayacak ise t300rs gt stand ve g29 shifter alabilirsin t300'ün diğerlerine göre farkı aynı zamanda direksiyon simidi de büyük diğerlerine göre ama dediğim gibi bütçeni çok zorlayacak ise g29+shifter yapsan da olur zaten bir yerden sonra seni sıkacak istediğin kadar severek oynasan'da insanı sıkıyor o kadar para vereceksin

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ayberk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
küçüklüğümden beri bende simulasyon oyunları oynuyorum logitech dfgt , g25 , g29 vs de kullandım 2 yıl önce thrustmaster t300rs gt almıştım ilk oynadığımda diğerleri ile arasında büyük fark olduğunu anlamıştım askerlik sebebi ile satmıştım daha sonra geçen ay yine thrustmaster t300rs gt aldım ve stand aldım sana tavsiyem şu yönde eğer bütçeni çok çok zorlamayacak ise t300rs gt stand ve g29 shifter alabilirsin t300'ün diğerlerine göre farkı aynı zamanda direksiyon simidi de büyük diğerlerine göre ama dediğim gibi bütçeni çok zorlayacak ise g29+shifter yapsan da olur zaten bir yerden sonra seni sıkacak istediğin kadar severek oynasan'da insanı sıkıyor o kadar para vereceksin
Evet işte anlık heves olma ihtimali de endişelendiriyor beni. O yüzden seçimi dikkatlice yapmaya çalışıyorum. Ve maalesef T300RS çok zorlar bütçeyi. En iyisi G29 almak gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,221
Üyeler
156,301
Son üye
Muhammed Hamdi
Top Bottom