Neler Yeni

g870 4060 vs lenovo legion 5 3060

121709

80+ Silver
o yüzden legion güven veriyor fiyatıda daha az ama işlemci ve ekran kartı olarak zayıf kalıyor
Legion'un soğutması daha iyi, malzeme kalitesi ve ekran paneli de öyle, ama casper'in bileşenler daha iyi, yeni modellerde ısınma sorunu yok fan sesi sorunu var. Karar sana kalmış. Malzeme kalitesimi bileşen mi..

.RBO.

80+ Silver
Legion'un soğutması daha iyi, malzeme kalitesi ve ekran paneli de öyle, ama casper'in bileşenler daha iyi, yeni modellerde ısınma sorunu yok fan sesi sorunu var. Karar sana kalmış. Malzeme kalitesimi bileşen mi..
hocam ben çok dikkatli ve ilgili bir kullanıcıyım denemeler yaparım yazılım ayarlamasını ona göre yaparım sıcaklıkları hep takip ederim sıklıkla fanların tozunu alırım macunu yenilerim iyi bakacağımı düşünüyorum ama endişeliyim özellikle ekran konusunda

121709

80+ Silver
hocam ben çok dikkatli ve ilgili bir kullanıcıyım denemeler yaparım yazılım ayarlamasını ona göre yaparım sıcaklıkları hep takip ederim sıklıkla fanların tozunu alırım macunu yenilerim iyi bakacağımı düşünüyorum ama endişeliyim özellikle ekran konusunda
Lenovo al geç o zaman riske atma. Belli olmaz şimdi diğer türlü.

.RBO.

80+ Silver
Lenovo al geç o zaman riske atma. Belli olmaz şimdi diğer türlü.
legion alıp overclock vakti :blobdance::blobdance::blobdance: garantiyi etkilemse aldığım gün sıvı metal yaparım amma etkiliyor diye biliyorum umarım kasayı açmam garantiyi etkilemez

121709

80+ Silver
legion alıp overclock vakti :blobdance::blobdance::blobdance: garantiyi etkilemse aldığım gün sıvı metal yaparım amma etkiliyor diye biliyorum umarım kasayı açmam garantiyi etkilemez
Hayırlı olsun şimdiden.

erdemmact

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Erdem Macit
çok kararsız kaldım siz legion kullanıyorsunuz memnunmusunuz ekranı paneli vs iyi mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@7283627256 @BatuhanKLC @B1L0 hocalarım bir bakarmısınız evet biliyorum forumu bu aralar çok rahatsız ediyorum ama durumlar ortada
Legiion'dan memnunum. Daha detaylı bilgiler almak istersen beni discorddan ekleyebilirsin.ERDEM MACİT#1698

.RBO.

80+ Silver
Legiion'dan memnunum. Daha detaylı bilgiler almak istersen beni discorddan ekleyebilirsin.ERDEM MACİT#1698
-sağolun alacağım ama sorum şu amazon linkinde bir görselde hediye mouse demiş o varmı yoksa yanlışlıklamı koyulmuş

erdemmact

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Erdem Macit
-sağolun alacağım ama sorum şu amazon linkinde bir görselde hediye mouse demiş o varmı yoksa yanlışlıklamı koyulmuş
Bahsettiği mouse kutunun içinden çıkıyor benim aldığım modeldende çıktı piyasada ortalama 750 TL civarı Legion M300 mouse

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,818
Üyeler
141,491
Son üye
alpyyz
Top Bottom