Neler Yeni

Gaia vandal alınır mı

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,029
İsim
Ahmet Şeker
1280 vpye geldi hesapta vp var alınır mı sizce ejder vandal var ama hiç kullanmıyorum çok önceden almıştım iyon vandal var çok beğeniyorum ama o da hafiften sıkmaya başladı onun dışında rgx kelebek, phantom, sheriff, spectre var classic çok oynuyorum ama ona para vermek yerine vandal almak daha mantıklı geliyor gaia alınır mı yoksa kaos falan mı bekleyeyim kaos beklersem üstüne para eklemem gerekicek

EmreOFLU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Emre
alınır tabi kırmızı olan modeli şahsi fikrim çok iyi gidiyor mermileri sanki.

• Beğen
Reaksiyonlar: rave

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,501
İsim
ArtiAnius
almadığıma pişman olduğum ilk skin ama iyi ki de almamışım dedim yağmacı geldi skinin varsa gereksiz ama mermi sesi çok iyi

• Beğen

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,029
İsim
Ahmet Şeker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alınır tabi kırmızı olan modeli şahsi fikrim çok iyi gidiyor mermileri sanki.
kırmızı olan benimde çok hoşuma gidiyor indirimli gelmişken alacağım büyük ihtimal
Mesaj otomatik birleştirildi:

almadığıma pişman olduğum ilk skin ama iyi ki de almamışım dedim yağmacı geldi skinin varsa gereksiz ama mermi sesi çok iyi
yağmacı bana artık aşırı klasik geliyor gece marketine asil falan gelmediği sürece pişman olmam büyük ihtimal

güzel fakat bana göre ilk 3 te değildir ve çok hızlı sıkılıyorsun(bence) gece pazarına indirimli geldiyse alınır
iyon olduğu için değişimli kullanırım zaten hemen sıkmaz herhalde

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
574
İsim
Salih ÇARDAK
Heyecanla 153 gündür yolunu gözlediğim skin

• Beğen

EmreOFLU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Emre
kırmızı olan benimde çok hoşuma gidiyor indirimli gelmişken alacağım büyük ihtimal

yağmacı bana artık aşırı klasik geliyor gece marketine asil falan gelmediği sürece pişman olmam büyük ihtimal

iyon olduğu için değişimli kullanırım zaten hemen sıkmaz herhalde
tavsiye ederim hocam iyi eğlenceler

• Beğen

Xernosa

80+
1280 vpye geldi hesapta vp var alınır mı sizce ejder vandal var ama hiç kullanmıyorum çok önceden almıştım iyon vandal var çok beğeniyorum ama o da hafiften sıkmaya başladı onun dışında rgx kelebek, phantom, sheriff, spectre var classic çok oynuyorum ama ona para vermek yerine vandal almak daha mantıklı geliyor gaia alınır mı yoksa kaos falan mı bekleyeyim kaos beklersem üstüne para eklemem gerekicek
Gaia Alınır .

• Beğen

Eforotti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet Efe Sertdurak
@rave hocam gaia vandalı aldınız mı. Aldıysanız sıkıyor mu? Asil ile gaia arasında çok kararsız kaldım.

Top Bottom