Neler Yeni

Yardım Galax 4060 ti önerilir mi?

Lindiana

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Lindiana
Ben MSİ’cıyım normalde ama bir yayıncı bilgisayarı çıktı karşıma gaming gen tr de olan şu Vulcan orda Galax 4060 ti ekran kartı bu kart hakkında bilgisi olan var mı ciddi ciddi bir yorum istiyorum forumda 4070 in fotosunu gördüm bir yerde onu beğendim ama ışıksız falan bu yani ne biliyim 42k PC’ye veripte ışıksız şekilsiz bir şey olsun da istemiyorum (kız kafası ile düşünüyorum) ayrıca hayatımda da hiç duymadım bu markayı nedir necidir iyi midir kötü müdür yarın bir gün elimde kalır mı?
Edit: yazılımcıyım ve grafik tasarımcıyım yani ekran kartını zorlayacağım..

Son düzenleme:

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Semi kaan Çakır
Ben MSİ’cıyım normalde ama bir yayıncı bilgisayarı çıktı karşıma gaming gen tr de olan şu Vulcan orda Galax 4060 ti ekran kartı bu kart hakkında bilgisi olan var mı ciddi ciddi bir yorum istiyorum forumda 4070 in fotosunu gördüm bir yerde onu beğendim ama ışıksız falan bu yani ne biliyim 42k PC’ye veripte ışıksız şekilsiz bir şey olsun da istemiyorum (kız kafası ile düşünüyorum) ayrıca hayatımda d a hiç duymadım bu markayı nedir necidir iyi midir kötü müdür yarın bir gün elimde kalır mı?
42k ya 4060ti mı ? çok fazla , 4070 ise yorum yapamayacağım . evet marka güvenilir ve gayet iyi . hatta galax hof serisi , hydro white , 20. yıl gibi özel bir serilerede sahip bir marka.

Lindiana

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Lindiana
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
42k ya 4060ti mı ? çok fazla , 4070 ise yorum yapamayacağım . evet marka güvenilir ve gayet iyi . hatta galax hof serisi gibi özel bir seriyede sahip bir marka.
32k yapıyo 12 ay taksitle 42 ye geliyo :(

YusufMir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Yusuf Özdemir
Ben MSİ’cıyım normalde ama bir yayıncı bilgisayarı çıktı karşıma gaming gen tr de olan şu Vulcan orda Galax 4060 ti ekran kartı bu kart hakkında bilgisi olan var mı ciddi ciddi bir yorum istiyorum forumda 4070 in fotosunu gördüm bir yerde onu beğendim ama ışıksız falan bu yani ne biliyim 42k PC’ye veripte ışıksız şekilsiz bir şey olsun da istemiyorum (kız kafası ile düşünüyorum) ayrıca hayatımda da hiç duymadım bu markayı nedir necidir iyi midir kötü müdür yarın bir gün elimde kalır mı?
Fena bir şey değil. Galax ın sıcaklığına bak. Başkalarıyla kıyaslamadan çalışma sıcaklığına bak

UnjecTT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Baran Şahin
Edit: yazılımcıyım ve grafik tasarımcıyım yani ekran kartını zorlayacağım..
sistemin linkini atabilir misin

Lindiana

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Lindiana
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
harbi çok uçukmuş , taksit konusunda yorum yağamayacağım ama 32 yine fazla gibi link var mı ?
Şöyle diyim evet ama ben kendimde ekleme yaptım yani ssd ramler falan değiştirdim hepsini o yüzden o kadar pahalıya geldi
Link:
Mesaj otomatik birleştirildi:

sistemin linkini atabilir misin

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Semi kaan Çakır
Şöyle diyim evet ama ben kendimde ekleme yaptım yani ssd ramler falan değiştirdim hepsini o yüzden o kadar pahalıya geldi
Link:

ram 32 ve ssd de 1tb yaptınız diye tahmin ediyorum . hazır almışken kule tipi de ekleyin , burda pahalıya gelebilir internetten ayrı alabilirsiniz.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,067
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Fena bir şey değil. Galax ın sıcaklığına bak. Başkalarıyla kıyaslamadan çalışma sıcaklığına bak
ÇOK sıcak çalışmıyor arkadaşımda var mis gibi kullanıyor 7500f ile

UnjecTT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Baran Şahin
Link:

alternatiflere yönelebilirsiniz

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Semi kaan Çakır
5600 olan sistem hem cpu gücü olarak düşük hem eski nesil hem ddr4 hemde ventus serisi ekran kartı bulunduruyor . diğeri ise fiyatı stok olarak yüksek.

Lindiana

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Lindiana
ram 32 ve ssd de 1tb yaptınız diye tahmin ediyorum . hazır almışken kule tipi de ekleyin , burda pahalıya gelebilir internetten ayrı alabilirsiniz.
Kule tipi nedir diye sorsam ayıp olur mu? 🥲

beyaz olan güzel de niye bu kadar aşırı pahalı onu anlayamadım tam kasadan ötürü mü

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Semi kaan Çakır
Kule tipi nedir diye sorsam ayıp olur mu? 🥲
Niye ayıp olsun canım :) bildiğimiz kule şeklinde soğutma , örnek ;
1708461522861.png

Bütçe ile yeni konu açın arkadaşlar yardımcı olur , şahsen 800-900 altındakilere pek sıcak değilim .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
991,945
Üyeler
156,867
Son üye
cemmm