Neler Yeni

Galax RTX 4060 1 click oc özelliği

Nourrice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Faruk Kılıç
Ekran kartım bugün geldi. Ürünün adında ve yazılımında bu özellik vurgulanıyor sizce bunu aktifleştirmeli miyim? Ne gibi eksileri olur? Uzun vadede bilgisayarı etkiler mi?

Spect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Arda
Ekran kartım bugün geldi. Ürünün adında ve yazılımında bu özellik vurgulanıyor sizce bunu aktifleştirmeli miyim? Ne gibi eksileri olur? Uzun vadede bilgisayarı etkiler mi?
Hocam aşırı bir performans farkı oluşturmuyor zaten. Yine de aktifleştirin bence. Adamların kendi yaptiğı otomatik bir oc sorun olmaz.

Nourrice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Faruk Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam aşırı bir performans farkı oluşturmuyor zaten. Yine de aktifleştirin bence. Adamların kendi yaptiğı otomatik bir oc sorun olmaz.
Sıcaklığa aman aman bir etki eder mi peki? Kasam mesh değil çünkü

Spect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Arda
Sıcaklığa aman aman bir etki eder mi peki? Kasam mesh değil çünkü
Sanmıyorum hocam. Zaten 2 fanlı model ısınıcak biraz yapıcak bisey yok. Bence bir deneyin. Oc li ve oc siz versiyonun sıcaklıklarını. Nasil içinize sinerse öyle kullanın. Dedigim gibi oc aşiri bir performans farkı bulundurmaz.

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Uğur
çok fazla bir şey değişmeyecek sen bilirsin hani öyle 10-20fps gibi bir şey sağlamaz 3-4 maks

Nourrice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Faruk Kılıç
Teşekkürler ikinize de sizce bu açılmaya değer bir şey mi peki? Siz olsanız napardınız?

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
Sanmıyorum hocam. Zaten 2 fanlı model ısınıcak biraz yapıcak bisey yok. Bence bir deneyin. Oc li ve oc siz versiyonun sıcaklıklarını. Nasil içinize sinerse öyle kullanın. Dedigim gibi oc aşiri bir performans farkı bulundurmaz.
Render yapmıyor veya ağır bir program kullanmıyorsa en ufak ısınma sorunu olmaz.

Nourrice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Faruk Kılıç
Ben birkaç oyun testi yaptım Resident Evil 2 ultra grafiklerde 84-86 derece, birkaç oyunda da 80 dereceye dayandığı yerler oldu ama çoğunlukla 70-75 arası geziyor (tüm oyunlar ultra grafik) değerler fazla geldi gözüme sizce de öyle mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Furmark testim 70-72 derece

Top Bottom