Neler Yeni

Galax RTX 4070 super ekran kartı nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Can Engin
Merhaba arkadaşlar, işlemciyi i7 14700KF almayı planlıyorum bunun yanında fiyat artmaması için galax 4070 super x3 fanlı gaming gen'de gördüm ucuza sizce alınır mı performansları her ne kadar aynı olsa da msi/asus markalarına göre ısınma değerleri ne kadar çok ses yapıyor mu karttan alan arkadaşlar galax markasını herhangi bir sorunu oldu mu sizce almaya değer mi msi ya da asus'a göre ?

Cenk _07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Cenk Yalçın
Merhaba arkadaşlar, işlemciyi i7 14700KF almayı planlıyorum bunun yanında fiyat artmaması için galax 4070 super x3 fanlı gaming gen'de gördüm ucuza sizce alınır mı performansları her ne kadar aynı olsa da msi/asus markalarına göre ısınma değerleri ne kadar çok ses yapıyor mu karttan alan arkadaşlar galax markasını herhangi bir sorunu oldu mu sizce almaya değer mi msi ya da asus'a göre ?
Msi falan tabii ki daha iyi soğutur ama fazla bir fark olmaz. Bence para harcamaya değmez çok fazla çünkü en büyük fark estetik ama başkalarınada sor. Benim bildiğim kadarıyla Galaxta sorun yok

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
eren kılıçoğlu
Galax güzel marka soğutmasıda iyi alabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Can Engin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Msi falan tabii ki daha iyi soğutur ama fazla bir fark olmaz. Bence para harcamaya değmez çok fazla çünkü en büyük fark estetik ama başkalarınada sor. Benim bildiğim kadarıyla Galaxta sorun yok
evet ama işte gerçekten msi ya da asus markaları aşırı pahalı 30k vermekte istemiyorum sonra fiyat artıyor malesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

Galax güzel marka soğutmasıda iyi alabilirsin.
tamamdır teşekkür ederim biraz daha test videolarına bakacağım en son alacağım yine de cevap için sağ olun

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,962
İsim
Mehmet Aslan
Galax iyi markadır. Asus ve msi çift fanlı modelleriyse galax ın 3 fanlı modeli büyük ihtimal daha serin çalışır gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Can Engin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Galax iyi markadır. Asus ve msi çift fanlı modelleriyse galax ın 3 fanlı modeli büyük ihtimal daha serin çalışır gibi.
x3 fanlı evet ve ayrıca kasanın önünde 3 fan arkasında 1 fan olacak siz olsanız 30k verip bütçeyi zorlayıp msi alır mıydınız görüşünüz nedir bu konuda ?

RyenJuo

80+
40xx serisi çok ısınmıyor. Ucuz olan hangisi ise onu alabilirsin. Bir de bazen Asus vb. markaların cashback kampanyaları oluyor. Onlara da bakabilirsin.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,962
İsim
Mehmet Aslan
x3 fanlı evet ve ayrıca kasanın önünde 3 fan arkasında 1 fan olacak siz olsanız 30k verip bütçeyi zorlayıp msi alır mıydınız görüşünüz nedir bu konuda ?
Msi ventus modeliyse asla fazladan para vermem taş gibi Galax varken.

Top Bottom