Neler Yeni

Öneri Galaxy Buds 2 Pro Alınır mı?

Syjne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Barış Şen
Bütçe
4000
Merhaba dostlar A34 marka bir telefona sahibim buds 3 pro hem gereksiz pahalı hem de 96kHz desteklemiyor telefonum. Bu yüzden buds 2 pro almayı düşünüyorum. Sizce 3700-4000tl civarında değer mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
B.
Hali hazırda samsung cihaza sahip olmanızdan dolayı, buds2 pro satıldığı fiyat aralığında muazzam bir tercih olur. Düz modelini veya ona denk bir kulaklık deneyimlediyseniz pro modeli ile arasında dağlar kadar fark olduğunu göreceksiniz. Gözü kapalı değer. :)

Güle güle kullanın.

Sucuklumen42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
msbsb
Merhaba dostlar A34 marka bir telefona sahibim buds 3 pro hem gereksiz pahalı hem de 96kHz desteklemiyor telefonum. Bu yüzden buds 2 pro almayı düşünüyorum. Sizce 3700-4000tl civarında değer mi?
Değer

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Birkan Öztürk
Hali hazırda samsung cihaza sahip olmanızdan dolayı, buds2 pro satıldığı fiyat aralığında muazzam bir tercih olur. Düz modelini veya ona denk bir kulaklık deneyimlediyseniz pro modeli ile arasında dağlar kadar fark olduğunu göreceksiniz. Gözü kapalı değer. :)

Güle güle kullanın.
Ben düz buds 2 kullanıyorum pro model ile arasında fark var mı dediğiniz kadar? Bir de 2 kulaklığı deneyip mi söylediniz hocam bunu?

Syjne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Barış Şen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Güle güle kullanın.
Jabra 7 active kullanma fırsatım olmuştu bozulduğu için ve samsung telefonum da olduğu için buna yöneldim. Alırsam deneyip görecem farkını.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben düz buds 2 kullanıyorum pro model ile arasında fark var mı dediğiniz kadar? Bir de 2 kulaklığı deneyip mi söylediniz hocam bunu?
En basitinden sürücü farkları vardı ama ses kalitesine etkisi ne kadardır onu gurmeleri bilir ancak.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,322
İsim
BenRoboTdeğilİm
değer samsung tel varsa en iyi tercih

Syjne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Barış Şen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanlışım yok değil mi buds 3 pro'deki ssc uhq codec a34 ile çalışmıyor ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
B.
Düz modeli ile pro'nun arasında inanılmaz bir fark söz konusu. Cihaz ile tam uyumlu bir şekilde çalışacağından emin olmak gerek, samsung cihaza sahip olmanız tüm özellikleri kullanabileceğiniz anlamına maalesef ki gelmiyor.

Jabra 7 active kullanma fırsatım olmuştu bozulduğu için ve samsung telefonum da olduğu için buna yöneldim. Alırsam deneyip görecem farkını.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En basitinden sürücü farkları vardı ama ses kalitesine etkisi ne kadardır onu gurmeleri bilir ancak.

Jabra'nın 7 ve 8 active modelini ben de kullandım. Kaliteli ancak beklendiği gibi bir performans verdiğini söyleyemem, yazılım konusunda ise zayıf. O ürünleri tercih etmenin en büyük nedeni aslında IPX sertifikaları olabilir, bana kalırsa bütçe dahilinde ise kesinlikle sennheiser momentum serisine bakılmalı.

Top Bottom