Neler Yeni

Galaxy Buds 2 Sesin Gidip Gidip Gelme Sorunu

Dromomani

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ahmet Yasin
3 Gün önce almış olduğum buds 2 kulaklığımda sesler sanki uzaktaki bir telefona bağlanmışım gibi gidip gidip geliyor. Kullandığım telefon Sony Xperia x Bluetooth sürümü (4.2) ama buds 2 nin Bluetooth sürümü (5.2) acaba bundan kaynaklı mi sorun var dedim ve Samsung telefonda denedim onda herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Bugünde Sony Xperia x telefonuma bağlanıp dışarı çıktım çok tuhaf bir şekilde güneşli yerlere geçince seslerde kesilme oluyor. Bir binanın içine girince ses düzeliyor. Dışarıda telefonu cebime koyunca ses yine bozuluyor sorun neyden kaynaklı acaba bilen birisi yardımcı olabilir mi ?

kırmızışarapp

80+ Silver
3 Gün önce almış olduğum buds 2 kulaklığımda sesler sanki uzaktaki bir telefona bağlanmışım gibi gidip gidip geliyor. Kullandığım telefon Sony Xperia x Bluetooth sürümü (4.2) ama buds 2 nin Bluetooth sürümü (5.2) acaba bundan kaynaklı mi sorun var dedim ve Samsung telefonda denedim onda herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Bugünde Sony Xperia x telefonuma bağlanıp dışarı çıktım çok tuhaf bir şekilde güneşli yerlere geçince seslerde kesilme oluyor. Bir binanın içine girince ses düzeliyor. Dışarıda telefonu cebime koyunca ses yine bozuluyor sorun neyden kaynaklı acaba bilen birisi yardımcı olabilir mi ?
Bence telefonda sorun olabilir. Bluetooth sürümünün çok etkileyeceğini zannetmiyorum.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
3 Gün önce almış olduğum buds 2 kulaklığımda sesler sanki uzaktaki bir telefona bağlanmışım gibi gidip gidip geliyor. Kullandığım telefon Sony Xperia x Bluetooth sürümü (4.2) ama buds 2 nin Bluetooth sürümü (5.2) acaba bundan kaynaklı mi sorun var dedim ve Samsung telefonda denedim onda herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
Problem telefonda gibi duruyor. Bluetooth sürümü çok önemli değil de donanımı çok eskiyse BT iletim kalitesi kötü olabiliyor.
Bugünde Sony Xperia x telefonuma bağlanıp dışarı çıktım çok tuhaf bir şekilde güneşli yerlere geçince seslerde kesilme oluyor. Bir binanın içine girince ses düzeliyor. Dışarıda telefonu cebime koyunca ses yine bozuluyor sorun neyden kaynaklı acaba bilen birisi yardımcı olabilir mi ?
Bunun güneşle ilgisi yok, çevrede farklı cihazlar olunca frekans kirliliği oluyor. Kalabalık bir caddeden geçerken kullandığım AirPods'un bile zaman zaman koptuğuna şahit oldum. Üstelik güncel bir iPhone'a bağlıyken.

rıza baba

80+ Bronze
kardeşim bendede aynı kulaklık var a7 2018 telefonla kullanıyorum ses kesilmeleri oluyor. Galaxy watch 4 44mm saatten müzik açtığımda iste herhangi bir sorun olmuyor büyük ihtimal telefonun eskiliğinden kaynaklı (bleutooth sürümü)

Dromomani

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ahmet Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Problem telefonda gibi duruyor. Bluetooth sürümü çok önemli değil de donanımı çok eskiyse BT iletim kalitesi kötü olabiliyor.

Bunun güneşle ilgisi yok, çevrede farklı cihazlar olunca frekans kirliliği oluyor. Kalabalık bir caddeden geçerken kullandığım AirPods'un bile zaman zaman koptuğuna şahit oldum. Üstelik güncel bir iPhone'a bağlıyken.
Bugün deneme şansım oldu kapalı ortamda 2 telefonda da sıkıntı yok fakat dışarı çıkınca Xperia cihazim kesilme yapıyor Samsung telefonda ise herhangi bir sıkıntı olmuyor sorun Xperia telefonunda gözüküyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,777
Üyeler
156,522
Son üye
mrtclex
Top Bottom