Neler Yeni

Galaxy Buds2 Cihaza Bağlıyken Discord'da Ses Bozuluyor

k3rems

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
kerem
Selamlar, Ana Kulaklık Olarak Samsung Galaxy Buds2 Kullanıyorum ve Aldığım Günden Beri Discord Üzerinden Herhangi Bir Ses Kanalına veya Aramaya Girdiğimde Diğer Uygulamalardaki Sesler Bozuluyor, Bulanıklaşıyor. (Spotify, Steam, Oyunlar vb.)
Windows 11 Kullanıyorum Bu Sorunu Çözmenin Bir Yolu Var Mıdır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Kankam bunun sebebi hands free diye bir özellik olması ve bunu kapatman gerekiyor bu sayede daha iyi bir ses kalitesi alacaksın ancak mikrofonun yoksa hands free kapatılınca kulaklık mikrofonu da kullanamıyorsun yanlış bilmiyorsam.

hands-free yi nasıl kapatacağına gelirsek sağ alttaki ses simgesine sağ tıklayıp ses cihazlarının olduğu kısma gelmen gerekiyor, bundan sonra da hands free AG audio yazan cihazı sağ tıklayıp devre dışı yaparsan sorun çözülecektir diye düşünüyorum w10 da çözülmüştü w11 de çok farklı olduğunu düşünmüyorum.

Ekler

• asd.png
    asd.png
    31.2 KB · Hit: 12
  • asdasd.png
    asdasd.png
    42.3 KB · Hit: 14

k3rems

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kankam bunun sebebi hands free diye bir özellik olması ve bunu kapatman gerekiyor bu sayede daha iyi bir ses kalitesi alacaksın ancak mikrofonun yoksa hands free kapatılınca kulaklık mikrofonu da kullanamıyorsun yanlış bilmiyorsam.

hands-free yi nasıl kapatacağına gelirsek sağ alttaki ses simgesine sağ tıklayıp ses cihazlarının olduğu kısma gelmen gerekiyor, bundan sonra da hands free AG audio yazan cihazı sağ tıklayıp devre dışı yaparsan sorun çözülecektir diye düşünüyorum w10 da çözülmüştü w11 de çok farklı olduğunu düşünmüyorum.
Çok Teşekkür Ederim, Bir Sorum Daha Olacak. Hands Free Modunu Açtığım Zaman Sadece PC'ye Bağlıyken mi Kulaklık Mikrofonunu Kullanamayacağım, Yoksa Telefona Bağlıykende mi Mikrofon İşlevi Çalışmayacak? + Dediğin Yere Girip Devre Dışı Bıraktıktan Sonra Sadece Bağlantıyı Kesti ve AirPods'da vs. Hands-Free Modu Gözükürken, Buds2'de Sadece Cihazın Adı Yazıyordu.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Attığım ss'deki gibi stereo modu yok mu ? Stereo mod açık olmalı kulaklık bağlıyken mi devre dışı bıraktın yoksa bağlı değilken mi ?
Telefonda herhangi bir değişiklik olmuyor yaptığımız şey kulaklığın kendi içindeki ayar değil de bilgisayardaki ayar gibi düşün.

Attığım ss de göründüğü gibi bende hem hands-free hem de stereo olduğu için hands-free yi devre dışı bıraktığımda ses sadece stereodan geldiği için sıkıntı olmamıştı.

Top Bottom