Neler Yeni

Öneri Gamakay tk68 vs lk67 ?

Megan

80+ Silver
Yön tuşları ayrı olan, blue switch ve üç modlu mini klavye alacağım. Gamakay tk68 ve lk67 arasında kaldım. Farkları: lk67 de yükseltme ayağı yok, lk67 de ses tekeri var. Bunun dışında farkı var mı bilmiyorum. Ses tekeri benim için önemli değil.
Fiyatları;
Tk68= 2050TL
Lk 67= 1800TL

Mesaj otomatik birleştirildi:

@kursatmetinozturk siz tk68 kullanıyordunuz değil mi? Wireless veya bt ile şarjı ne kadar gidiyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kürşat Metin Öztürk
Hiç o şekilde ölçmedim ama genelde wireless üzerinden kullanıyorum uyarı veriyor şarjı az kaldığında bende takıyorum ama ortalama 3-4 gün diyebilirim. Yükseltme ayağı benim için önemli yüzden lk67 almadım. Ama lk 67 nin üst kısmında masaya yansiyan rgb led var o da hoş bir görüntü oluşturuyor. Ses tekeri kendi zevkine kalmış ama yükseltme ayağı senin için sorun değilse lk67 öneririm

Megan

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiç o şekilde ölçmedim ama genelde wireless üzerinden kullanıyorum uyarı veriyor şarjı az kaldığında bende takıyorum ama ortalama 3-4 gün diyebilirim. Yükseltme ayağı benim için önemli yüzden lk67 almadım. Ama lk 67 nin üst kısmında masaya yansiyan rgb led var o da hoş bir görüntü oluşturuyor. Ses tekeri kendi zevkine kalmış ama yükseltme ayağı senin için sorun değilse lk67 öneririm
Rgb ve ses tekeri benim için önemli değil tuş sayısı ve üçlü mod önemliydi ikisi de beklentimi karşılıyor. Yükseltme ayağı illaki şart mı bilmiyorum ama bangggoodda şu an lk67 250tl daha ucuz. O yüzden lk67 alırım muhtemelen. Lk67 inceleme videosu izlemiştim orda da 3 4 gün gittiğini söylüyordu demek ki tk68 ile aynıymış.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,949
Üyeler
147,249
Son üye
OxeN_
Top Bottom