Neler Yeni

GAME GARAJ ALIŞVERİŞ DENEYİMİM

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
DAHA GÜZELLERİ SİZLERİN OLSUN. 🤗

Dostlar, azönce Game Garaj sitesi üzerinden Aquarius 5AN model sistemi özelleştirerek peşin fiyatına 3 taksitle satın aldım. Sistemin sorunsuz gelmesini umuyorum.

Burada yaşadığım ve yaşayacağım süreci tek tek anlatacağım. Buradan alışveriş yapmak istiyorsanız veya kafanızda soru işaretleri varsa konuyu takibe alabilirsiniz. Kargo, teslimat, kurulum, kullanım, firma ve benzeri konular hakkında tek tek bilgi paylaşacağım.

Sipariş notuna şöyle yazdım:
"Lütfen RAMler silikonsuz olarak gelsin. Youtube kanalımda sistemi ve sipariş sürecini anlatan bir video yayınlayacağım. Sistem sorunsuz bir şekilde gelirse çok sevinirim. Teşekkür ederim."

Eğer sistemi satın alanlar varsa burada deneyimlerini paylaşabilirler. Yararlı bir konu olmasını umuyorum.
gg.PNG

Son düzenleme:

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuana kadar yaşadığım süreç büyük şanssızlıklarla geçti.

2 hafta önce Çarşamba günü Axess Business kredi kartıma para yatırıp sistemi satın alacaktım. Bankanın yaptığı bir hata sonucu 3D Ödemelerde benim telefon numaram yerine benimle ve ailemle hiç mi hiç alakası olmayan bir numara gördüm karşımda.
Müşteri hizmetleri ile belki de 10 defa görüşmüşümdür, yalan yok. Hepsi aynı şeyi söylüyor: "Sistemimizde böyle bir telefon numarası gözükmüyor, 3D ödemelerde x telefon numarası gözüküyor. Şubemize gidip daha detaylı bir şekilde işlem yapmanızı öneririz."
Şubeye gidip konuştum böyle böyle... Hallettik dediler ama yine olmadı.

Yukarıda anlattığım kısım bir haftalık bir süreçti.

Biraz bekledik falan sistemi sipariş vermek için, bugün de gidip Maximum kredi kartıma para yatırıp sistemi sipariş vermeyi denedim.
Karşıma kartımın internet alışverişlerine kapalı olduğu uyarısı çıktı. Ağabeyim muhtar olduğu için sokağa çıkma kısıtlaması onu pek etkilemiyor, hemen gidip ATM'ye bunu halletmesini istedim. 10 dakikada halledip geldi, iftarımızı yaptık, tekrar denedik sipariş vermeyi.
Bu sefer de sitede Crucial 16GB (2x8) 3200 Mhz RAMlerin stoğunun bittiği uyarısı çıktı karşıma.

Her defasında dedim ki: Elbet vardır bir hayır.
  • Sistem 2 hafta önce 5060 TL'ye gelirken şuanda 4974 TL'ye geldi.
  • Sistemi özelleştirme ve donanımlar hakkında sizlerin de yardımıyla daha bilgili hale geldim.

Geç olsun, güç olmasın dostlar. Nasipse oluyor elbet...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Takipteyim hocam vatandan almassam bende buradan alıcam
İşte bunun için konuyu açtım özellikle dostum. Ailem başta "bilmediğin yerden alma, 500 fazla ver karşımızda muhattap bulalım, bildiğimiz yer olsun" dedi hep.

Açıkçası ben de isterim ki karşımda muhatap olsun, kendi şehrimde gidip kasayı özelleştirip, pos makinesinden ödememi yapıp alıp geleyim. Ama Vatan'daki sistemlerin hep bir şeyleri eksik geldi bana. 1000 fazla da versem bu istediğim sistemi oturtamadım. Zaten mağazaların kapalı olması da ayrı bir şey oldu tabii.

Hakkımızda hayırlısı olsun, umarım sen de ben de bir an önce kavuşuruz istediğimiz sistemlere.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,439
Üyeler
140,197
Son üye
asderfor
Top Bottom