Neler Yeni

Game Garaj ve Aquarius 5AN Tecrübelerim

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,358
İsim
.
Şu ana kadar tam yükte ekran kartı kaç dereceyi gördü acaba ?

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Şu Afterburner’ı biraz daha öğreneyim de video atacağım direkt😄
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum ben çok çok memnunum. Baban eğer deneyimlemiş birisinden bilgi almak isterse özelden yazabilirsin. Gerekirse ararsın, konuşuruz. Süreci yazmıştım ama faydası olacaksa tek tek anlatabilirim de.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Çok teşekkür ederim ayrıca güzel dilekleriniz için. :)
Dostum ben ekran kartı takmayı biliyorum lakin güç kablosu bağlantısını yapamıyorum. güç kablosu içeri sarkıtılıyor mu? Yani orada takılmayan içinde boş olan güç kablosunu takacağım ekran kartına değil mi?

therip

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
fatih özer
Hiç sorun yok şuana kadar.

Kumandada fan hızı ayarı var mı, yok mu tam bilmiyorum ama onları Afterburner ile ayarlayabiliyorsunuz zaten.
Benden Bugun Sipariş Verdim Ama Farklı Bir Şekilde buda ss https://prnt.sc/txb9p1 yukarda işleniyor yazıyor kargoya verince kargoya verildmini yazıyor ? ve kargo takip nasıl yapılıyor birde ben denizlide oturuyorum kaç günde gelir ?

birde bios uptade yapılmışl bir şekildemi gheliyor ?

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Şu ana kadar tam yükte ekran kartı kaç dereceyi gördü acaba ?
En fazla 75 falan oldu sanırım.
Dostum ben ekran kartı takmayı biliyorum lakin güç kablosu bağlantısını yapamıyorum. güç kablosu içeri sarkıtılıyor mu? Yani orada takılmayan içinde boş olan güç kablosunu takacağım ekran kartına değil mi?
ekran kartına güç kablosunu takmak, telefonu şarja takmak kadar basit bir şey.

Benden Bugun Sipariş Verdim Ama Farklı Bir Şekilde buda ss https://prnt.sc/txb9p1 yukarda işleniyor yazıyor kargoya verince kargoya verildmini yazıyor ? ve kargo takip nasıl yapılıyor birde ben denizlide oturuyorum kaç günde gelir ?

Hayırlı olsun dm’den cevapladım. Bios güncel geldi benim, bir şey yapamama gerek kalmadı ama bios güncellemek kolaydır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Serdar Kara

Bende gamegaraj dan aldım bios günceldi.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Knk konuyu hortlatıcam ama kusura bakma, sistemde herhangi bir sorun oldu mu şu ana kadar?

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Knk konuyu hortlatıcam ama kusura bakma, sistemde herhangi bir sorun oldu mu şu ana kadar?
Hiç problem değil, istediğini sorabilirsin dostum. Şuana kadar hiçbir yerde hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hiç problem değil, istediğini sorabilirsin dostum. Şuana kadar hiçbir yerde hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Bende aynı pc nin işlemcisini 3100 yapıp alıcam inşallah önümüzdeki hafta, inşallah bir sorun yaşamam bende. Gerçi anlattıklarına bakılırsa bir sorun yaşayacağımı düşünmüyorum :)

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Top Bottom