Neler Yeni

Gamebillet kartınız reddedildi hatası

alican mansuroğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
alican mansuroğlu
gamebilletden detroit become human almaya çalıştığım zaman kartınız reddedildi diyor papara kullanıyorum.

Ofdex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Faruk
Bende aynı hatayı aldım, iletişime geçtiğimde şöyle cevapladılar;
Hello,

Thank you for contacting us. Please do not use a prepaid card issued in Turkiye (ininal, papara, ozan etc.) Because these prepaid cards are being abused by non Turkiye residents due to regional prices. We had no choice but to discountine supporting TR issued prepaid cards temporarily. Debit&Credit cards are working fine.

Kind Regards,
Denis

Özet şu ki papara, ininal gibi kartlar sitede geçmiyor. 1 ay önce böyle bir şey yoktu yeni gelmiş sanırım.

alican mansuroğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
alican mansuroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende aynı hatayı aldım, iletişime geçtiğimde şöyle cevapladılar;
Hello,

Thank you for contacting us. Please do not use a prepaid card issued in Turkiye (ininal, papara, ozan etc.) Because these prepaid cards are being abused by non Turkiye residents due to regional prices. We had no choice but to discountine supporting TR issued prepaid cards temporarily. Debit&Credit cards are working fine.

Kind Regards,
Denis

Özet şu ki papara, ininal gibi kartlar sitede geçmiyor. 1 ay önce böyle bir şey yoktu yeni gelmiş sanırım.
ben ulaştım siteye yabancılar alışveriş yapıyor diye papara ininal tosla gibi kartları yasaklamışlar

ArdaYza35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Yüzüak
Vakıfbank kartımla almayı deniyorum ama durum aynı

alican mansuroğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru