Neler Yeni

Çözüldü✓ GameBooster G918 Fire Storm Yazılım Sorununa Çözüm

elfaron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hürkan Yarahmet
Ben de G918 de driverda herhangi bir ayar seçtiğimde *Failed to update lightning data!* hatasını alıyordum ta ki bu çözümü bulana kadar. İnternette G918 driver sorunu yazıldığında kimse bir çözüm bulamamış ben de hatayı direkt "Failed to update lightning data!" yazmaya karar verdim. Karşıma çıkan bir reddit posttunda bir arkadaşımız kullandığı klavyesinin driverında da bizimle aynı hatayı almış ve altına yeni sürüm çıktı bir de bunu dene gibisinden link yollamışlar. Bu driver neyin nesi dediğimde G918 ve Saber ın kullandığı driverla arayüzü birebir aynı olduğu görünce bir denemek istedim ve çalıştı. (her ayar seçtiğimde klavyenin ışıkları delicesine yanıp sönüyor ama sonunda işe yarıyor)

İndirdiğim driver budur arkadaşlar. Herhangi bir sorun karşısında sorumluluk size aittir ben de hiçbir sorun veya virüs çıkmadı.
Driverı indirdiğinizde sizde de yazılar gözükmüyorsa numarayla sıraladığım yerlere tıklayarak bu sorunu da çözüp artık klavyenizin ışıklarını ayarlayabilirsiniz.

1693048029264.png

Diğer driverları da denemek isteyen olursa diye şöyle bırakıyorum. Umarım sizde de çalışır da dilediğiniz gibi ışık ayarı yapabilirsiniz.

Gamepower Saber RGB / GameBooster G918

Top Bottom